Pogoda
19.07.2020 10:34

Nie żyje gwiazdor filmu "Attack on Titan". Miał zaledwie 30 lat

Jak podaje portal Variety (powołując się na źródła lokalne) w wieku 30 lat zmarł Haruma Miura, aktor znany z m.in. filmu "Attack on Titan". Jaka była przyczyna śmierci?

Haruma Miura
foto: AP/East News

Kyodo News poinformowało, że aktora znaleziono nieprzytomnego w jego domu w Tokio w niedzielę 19 lipca. Po dojechaniu do szpitala stwierdzono, że Miura nie żyje. Z informacji niektórych dziennikarzy i wstępnych raportów policyjnych wynika, że aktor popełnił samobójstwo, aczkolwiek przyczyny śmierci jeszcze nie potwierdzono.

Nie żyje gwiazdor filmów Attack on Titan

Informację o śmierci Harumy Miury potwierdziła firma menadżerska Amuse Inc. Ta w oświadczeniu dla Kyodo News napisała, że również czeka na więcej szczegółów dotyczących całej sytuacji: 

"

Do fanów i osób zainteresowanych - przepraszamy, że się martwicie i że sprawiamy wam kłopoty. Niestety wciąż potwierdzamy szczegóły i poinformujemy was, gdy sytuacja będzie bardziej klarowna. "

Miura rozpoczął karierę aktorską w 1997 roku w serialu telewizyjnym stacji NHK o tytule "Agri", a pierwszą rolę wiodącą zagrał w "Catch a Wave" z 2006 roku. Później otrzymał też spore role w filmach "Kimi ni Todoke", "Tokyo Part", a także wspomnianej serii filmów aktorskich "Attack on Titan", bazującego na bardzo popularnym anime i mandze.

Haruma Miura zmarł 19 lipca 2020 roku w wieku 30 lat. Przyczyna śmierci pozostaje nieznana.

Reżyser horroru "To" stworzy hollywoodzką adaptację mangi "Atak Tytanów"
Reżyser horroru "To" stworzy hollywoodzką adaptację mangi "Atak Tytanów"
Przeczytaj także Reżyser horroru "To" stworzy hollywoodzką adaptację mangi "Atak Tytanów"
Tagi: Newsy