Nie żyje legendarny aktor głosowy. Wcielał się w m.in. Goku w "Dragon Ball Z"

20.11.2020 10:12
Nie żyje legendarny aktor głosowy. Wcielał się w m.in. Goku w "Dragon Ball Z" Fot. materiały prasowe/Bandai Namco

W wieku 47 lat zmarł Kirby Morrow, aktor najbardziej znany z roli Goku w "Dragon Ball Z", ale także występujący w m.in. "Stargate Atlantis" jako kapitan Kleinman.

Wśród jego innych najpopularniejszych ról był Cole w "LEGO Ninjago", Miroku w "Inuyasha" oraz Cyclops w "X-Men: Evolution". Kirby Morrow występował również w popularnych serialach, tak jak w m.in. "Stargate Atlantis", czy "The Flash". Aktor miał 47 lat, a przyczyna jego śmierci jest nieznana.

Nie żyje Kirby Morrow, głos Goku z Dragon Ball Z

Morrow urodził się w 1973 w małej miejscowości Jasper. Studiował aktorstwo w Mount Royal University w Calgary. Jego pierwszą poważną rolą głosową był Michaleangelo w serialu "Wojownicze żółwie ninja: Następna mutacja". Od tamtego czasu wystąpił w niezliczonej ilości seriali i programów telewizyjnych.

Zobacz także

Niewątpliwie jego najbardziej znaną postacią był Goku z "Dragon Ball Z", jeśli chodzi zaś o seriale aktorskie, to rola kapitana Dave'a Kleinmana w serii "Stargate Atlantis" zdaje się być jego najbardziej znanym dokonaniem.

Informacją o niespodziewanej śmierci Morrowa podzieliło się Voice Artist's Spotlight na Twitterze:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.