Pogoda
08.07.2020 10:12

Nie żyje młody gwiazdor Disneya. Miał 24 lata

Jak podał południowoamerykański oddział Disneya, w wieku 24 lat zmarł Sebastian Athie, gwiazdor serialu "Jedenastka". Młody mężczyzna stracił życie 4 lipca 2020 roku.

Nie żyje młody gwiazdor Disneya. Miał 24 lata
foto: kadr z serialu "Jedenastka"/Disney Channel Latin America

Młody gwiazdor Disneya Sebastian Athie zmarł w wieku 24 lat. Aktor grał jedną z głównych postaci w popularnym serialu Disney Channel o tytule "Jedenastka". Wcielał się w rolę Lorenzo Guevary we wszystkich 180 odcinkach serialu. 

Nie żyje gwiazdor Disneya

Athie zmarł 4 lipca 2020 roku, a wiadomość niedługo potwierdzono na mediach społecznościowych Disney Channel Latin America, kiedy to pojawiły się posty oddające hołd młodemu aktorowi:

"

Spoczywaj w pokoju Sebas. Twoja sztuka i twój uśmiech pozostaną w naszych sercach na zawsze. Z wielkim bólem informujemy was, że odszedł Sebastian Athie, którego będziemy pamiętali przez jego niesamowity talent, bycie przyjacielem, profesjonalistą i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Wraz z jego rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i fanami żegnamy go. "

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących śmierci Athiego, ponieważ policja nie podała przyczyny jego śmieci.

Athie zasłynął również rolą w serialu "La Rosa de Guadalupe". Przyjaciela pożegnał Daniel Patino, który współpracował z nim przy "Jedenastce". Aktor podzielił się zdjęciami i filmikami z Sebastianem Athie:

"

Szlachetne dusze nie umierają, a twoje światło będzie wieczne. Pasja, dyscyplina i miłość - to rzeczy, za które cię zapamiętam, mój współlokatorze, mój przyjacielu, mój bracie. Bóg będzie cię miał w opiece. Wiele ci zawdzięczam, będę tęsknił. "

Tagi: Newsy Disney