Pogoda
26.08.2020 11:27

Nie żyje wokalista zespołu Power Trip. Miał zaledwie 34 lata

Smutne wieści dla fanów metalu - w wieku 34 lat zmarł Riley Gale z zespołu Power Trip. Informacją w mediach społecznościowych podzielili się członkowie grupy.

Nie żyje wokalista zespołu Power Trip. Miał zaledwie 34 lata
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Jak w oficjalnym oświadczeniu potwierdził zespół, Riley Gale zmarł w poniedziałek 24 sierpnia 2020 roku. Frontman metalowego zespołu Power Trip miał zaledwie 34 lata.

Nie żyje Riley Gale, wokalista zespołu Power Trip

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu Power Trip:

"

Z wielkim smutkiem pragniemy poinformować, że nasz wokalista i brat Riley Gale zmarł zeszłej nocy. Riley był przyjacielem, bratem, synem, a także większa-niż życie gwiazdą rocka, a jednocześnie skromnym przyjacielem. Dotknął tak wiele żyć przez swoje teksty i muzykę. Każdego traktował jak przyjaciela, a tymi zawsze się zajmował. Będziemy celebrowali życie Rileya i nigdy nie zapomnimy jego wspaniałej muzyki, czynności charytatywnych i miłości. Fani dla niego wiele znaczyli, więc pamiętajcie o tym, że jesteście wielcy. Jeśli macie jakieś wspomnienia z Rileyem, to prosimy - podzielcie się nimi. "

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Organizatorzy i kluby z całej Polski wydają oświadczenia na temat koncertów. Które imprezy się odbędą?

Riley Gale miał 22 lata, gdy założył Power Trip. W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery zespół wydał albumy "Manifest Decimation" w 2013 roku oraz "Nightmare Logic" w 2017 roku. W 2020 roku udostępnili pierwszą w historii swojej kapeli koncertówkę. Trwały też prace nad ich trzecim albumem studyjnym.

Riley Gale zmarł 24 sierpnia 2020 roku. Przyczyna śmierci jest nieznana. Miał 34 lata.

Tagi: Newsy