Nie żyje znany komediowy aktor. Miał zaledwie 28 lat

22.11.2021 11:08
Nie żyje znany komediowy aktor. Miał zaledwie 28 lat Fot. BROKEN ROAD PRODUCTIONS/BRUCKS ENT/OOPS DOUGHNNUTS PRO/East News

Joey Morgan nie żyje. Aktor był głównie znany z występów w filmach komediowych. Przyczyna śmierci nie jest na ten moment znana. Morgan miał zaledwie 28 lat.

Joey Morgan nie żyje. Miał zaledwie 28 lat

Smutne wieści - jak podaje The Hollywood Reporter, zmarł Joey Morgan. Odeszła kolejna gwiazda młodego pokolenia kina. Aktor miał zaledwie 28 lat. Wystąpił w takich produkcjach jak "Łowcy zombie", "Compadres" czy "Flower". Smutną wiadomość potwierdził rzecznik aktora.

Tragiczną informację podał przedstawiciel aktora, jednak nie zdradził, co było przyczyną śmierci. 28-letni aktor zmarł w niedzielę, 21 listopada 2021 roku.

Joey Morgan zmarł w niedzielę rano. To był szok. Jego bliscy są załamani. Będzie go nam bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy rozumieją, jak bolesna jest ta wiadomość dla jego najbliższych. Prosimy o respektowanie prywatności rodziny i możliwość przeżywania żałoby w spokoju.

Najbardziej rozpoznawalnym tytułem z jego filmografii jest produkcja "Łowcy zombie" (to w tej produkcji zadebiutował na wielkim ekranie), popularny jest też "Flower". Jego role zdobywały przychylność krytyków. 

Pożegnali go jego współpracownicy - m.in. reżyser Christopher Landon:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.