Pogoda
03.07.2020 10:26

Nie żyje znany youtuber i streamer. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje Byron Bernstein, znany szerzej pod pseudonimem "Reckful", którym posługiwał się w mediach społecznościowych. O jego śmierci poinformował brat i była dziewczyna.

Nie żyje znany youtuber i streamer. Co było przyczyną śmierci?
foto: facebook/Reckful

Byron "Reckful" Bernstein, popularny streamer na Twitchu zmarł w wieku 31 lat. Według informacji podanych przez jego bliskich, mężczyzna popełnił samobójstwo.

Nie żyje znany streamer. Popełnił samobójstwo

Bernstein nosił pseudonim Reckful na Twitchu, gdzie zdobył sporą popularność podczas streamowania "World of Warcraft". Zgromadził ponad 930 tysięcy obserwujących. Niedawno próbował również swoich sił w tworzeniu gier, a jego debiut "Everland" miał pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2020 roku.

Bernstein przeraził nieco swoich obserwujących, ponieważ w czwartek 2 lipca zaczął wysyłać serię tweetów, w których zachowywał się nieco nieracjonalnie. W jednym z nich oświadczył się swojej byłej dziewczynie, a kilka minut później napisał:

"

Ach, współczuję tym, którzy muszą sobie radzić z moim szaleństwem. Proszę pamiętajcie - w takich sytuacjach osoba szalona nie kontroluje swoich czynów. "

Kilka godzin później jego starszy brat Gary potwierdził na Twitterze śmierć swojego młodszego brata. Poprosił ludzi o to, by podzielili się swoimi najlepszymi wspomnieniami z udziałem Byrona:

"

Mojego młodszego braciszka Byrona już z nami nie ma. Odszedł w podobny sposób, co mój starszy brat Guy. Nie mam już rodzeństwa.

Proszę - jeśli macie jakieś wesołe wspomnienia z Byronem, to się nimi podzielcie.  "

Informację potwierdziła również Blue Madrigal, była dziewczyna Byrona Bernsteina:

Byron "Reckful" Bernstein miał 31 lat. Znany streamer popełnił samobójstwo.

Tagi: Newsy