Niech Moc będzie z wami znacznie taniej! GOG ma promocję na najlepsze gry „Star Wars”

04.05.2020 12:23
Niech Moc będzie z wami znacznie taniej! GOG ma promocję na najlepsze gry „Star Wars” Fot. materiały prasowe GOG

4 maja to oficjalne święto miłośników „Gwiezdnych wojen”. Ponieważ każdy z nas spędza w domu znacznie więcej czasu niż zazwyczaj, warto odświeżyć sobie wspomnienia i zakosztować się w najlepszych grach z uniwersum. Dzięki GOG można to zrobić taniej nawet o 75%.

„Gwiezdne wojny” to nie tylko trylogia kinowych trylogii, dwa (a jeśli ktoś nie wypiera się świątecznego specjału, to nawet trzy) filmy poboczne oraz kilka seriali; świat stworzony przez George’a Lucasa okazał się być bardzo wdzięcznym tematem dla twórców gier, którzy z chęcią umieszczali swoje historii w świecie pełnym rycerzy Jedi i szturmowców.

Spora część tych gier była dobra tylko dlatego, że można w niej było zobaczyć więcej „Star Wars”. To tytuły, które obroniłyby się także bez knowań Imperium i oporowi stawianemu przez Rebelię, dzięki „Gwiezdnym wojnom” smakowały jednak znacznie bardziej.

Przeczytaj także

Jeśli szukacie sposobów na doprawienie szarej epidemicznej rzeczywistości odrobiną gwiezdnowojennych emocji, to mamy dla was dobrą nowinę: na GOG można kupić znacznie taniej najlepsze gry „Star Wars”, jakie powstały.

Promocja na gry „Star Wars” na GOG. Prezent na 4 maja

Zniżki przygotowane przez GOG sięgają 75%. Lista tytułów, które można kupić taniej, jest imponująca.

Weź udział w zapierającej dech w piersiach przygodzie w Star Wars: Knights of the Old Republic (-65%) i Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (-65%). Poddaj próbie swoje umiejętności i refleks w przygodowych grach akcji takich jak LEGO Star Wars: The Complete Saga (-75%) i Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition (-65%). A to jeszcze nie wszystko! Wyprzedaż z okazji Dnia Gwiezdnych wojen to również rabaty na doskonałe gry strategiczne takie jak Star Wars: Galactic Battlegrounds (-65%) i symulacyjne, jak klasyczne Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter (-65%).

GOG wprowadził ciekawą zasadę podczas wyprzedaży: im więcej gier się kupi, tym większą otrzymuje się zniżkę.

Im więcej tytułów wybierzesz, tym większy rabat otrzymasz! Na przykład jeśli kupisz wszystkie gry z serii Star Wars: Jedi Knight rabat wzrośnie z 65% do 75%. W ten sposób możesz też uzupełnić swoje kolekcie gier z serii Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars: Knights of the Old Republic i Star Wars: X-Wing.

Miła niespodzianka czeka także na osoby, które zechcą odświeżyć wspomnienia i zagrać w oryginalny, wydany w 2004 roku Star Wars Battlefront. Po 16 latach od premiery uruchomiono ponownie serwery do gry wieloosobowej, dzięki mogą ze sobą zmierzyć się właściciele gry zakupionej na GOG oraz Steam. Z obniżek można skorzystać do 7 maja 2020 do godz. 15:00.

Zobacz także: Dzień „Gwiezdnych wojen”: W jakiej kolejności oglądać filmy sagi? 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.