Niedźwiedź otworzył drzwi do komisariatu i wszedł, by szukać jedzenia

26.11.2018 17:06
Niedźwiedź otworzył drzwi do komisariatu i wszedł, by szukać jedzenia Fot. kadr z wideo

18 listopada 2018 roku w Kalifornii doszło do niecodziennej sytuacji - do jednego z posterunków policyjnych wszedł niedźwiedź, który poszukiwał jedzenia. Po chwili kudłaty zwierz opuścił komisariat i poszedł do domu. 

W niedziele 18 listopada 2018 roku na posterunku policji w Truckee, w stanie Kalifornia, pojawił się niecodzienny stróż prawa - nieduży niedźwiedź wszedł na tyły placówki, chwilę pochodził po obiekcie, a następnie wyszedł. Całe zajście zarejestrowała kamera. Warto zaznaczyć, że kudłaty zwierz bardzo sprytnie stanął na dwóch łapach, aby otworzyć drzwi. 

Nikomu się nic nie stało, a nagranie z kamery trafiło oczywiście do internetu. Zobaczcie sprytnego niedźwiedzia, który odwiedził kalifornijskich policjantów:

Niedźwiedź wszedł na komisariat

Dzień później sam komisariat udostępnił wideo na swoim profilu na Facebooku. Funkcjonariusze napisali, że "mieli niespodziewanego gościa". Misiek powrócił na teren placówki kilka dni później, o czym również poinformowali policjanci na social mediach kalifornijskiego komisariatu. Tym razem ich "niedźwiedzi przyjaciel" zapuścił się jedynie na teren parkingu:

Policjanci zauważyli, że te misie wycieczki są spowodowane przygotowaniami niedźwiedzi do okresu hibernacji. Oznacza to, że wielkie ssaki przez około 20 godzin dziennie poszukują jedzenia, co prowadzi je do miejskich aglomeracji, gdzie wabione różnymi zapachami dobierają się do śmieci i innych źródeł pożywienia. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.