Niepokojące nagranie ze Śląska. Kamera nagrała ducha? [WIDEO]

11.02.2021 13:29
Niepokojące nagranie ze śląska. Kamera nagrała ducha? Fot. Shutterstock

Domowa kamera monitoringu w Zabrzu uchwyciła na nagraniu ducha. Właściciel domu słyszał wcześniej niepokojące dźwięki. Zobacz przerażające nagranie!

Zatrważające nagranie pochodzi z początku lutego 2021. Tuż przed nim w domu działy się dziwne rzeczy. Czy to duchy?

Kamera nagrała ducha?

Na początku lutego w Zabrzu wydarzyła się mrożąca krew w żyłach historia. Domowy monitoring zarejestrował manifestację sił nadprzyrodzonych. Właściciel domu słyszał wcześniej przerażające odgłosy.

Nagranie opublikowane przez Fundację Nautilius w popularnym serwisie YouTube wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Zwolennicy teorii spiskowych zastanawiają się, co widać na zapisie z kamery. Większość z nich jest jednogłośna. Dzięki domowemu monitoringowi udało się zarejestrować prawdziwe zjawisko paranormalne!

Zabrze: Duch nagrany domową kamerą?

Zainstalowanie kamer monitorujących stwarza większe poczucie bezpieczeństwa, bowiem może się przyczynić do schwytania włamywacza lub napastnika. Czy jednak na pewno? A co jeśli kamera przez przypadek nagra coś tak strasznego i niewiarygodnego, że włosy stają dęba?

Polecamy

Tym razem  w ręce członków fundacji trafiło nagranie z Zabrza. Z korespondencji wynika, że zostało zarejestrowane na początku lutego 2021 roku. Właściciel mieszkania po usłyszeniu niepokojących odgłosów w korytarzu postanowił sprawdzić zapis domowego monitoringu i przekonać się, czy na pewno nie doszło do próby wtargnięcia do jego domu. Po szybciej analizie właściwego fragmentu odkrył, że kamera zarejestrowała coś przerażającego.

Witam.
 
Jestem państwa stałym czytelnikiem i załogantem, wczoraj znajomy, który mieszka w starej kamienicy, wysłał do mnie filmik, który przesyłam w załączniku.
W godzinach późno wieczornych słyszał odgłosy na korytarzu, kilkukrotnie sprawdzał i nikogo tam nie było, stwierdził, że musi przejrzeć monitoring i ku zdziwieniu zauważył dziwnego duszka.
Czy według państwa może to być coś niewyjaśnionego, czy raczej owad ? Chociaż owad w lutym jak za oknami temperatura na minusie (!!!!!!) trochę dziwne.
Żaden odpadający tynk i żaden śmieć to nie był, bo od razu to sprawdził.
Co państwo o tym sadzicie ?
 
Pozdrawiam [...] z Zabrza

Czym jest rzekomy niespokojny duch? Nagranie na pewno daje do myślenia. Bo nawet jeśli człowiek nie wierzy w takie rzeczy, to jednak zaczyna się zastanawiać, analizować. A co jeśli kamera zobaczyła więcej, niż dostrzec może ludzkie oko?

Fundacja Nautilius to organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione. Fundacja tworzy także ogólnopolskie archiwum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień związanych z pochodzeniem ludzkiej cywilizacji na Ziemi, a także nieznanych aspektów naszej rzeczywistości, jak chociażby jasnowidzenie czy zjawisko antygrawitacji.

Źródło: Fundacja Nautilus

Zobacz również: Groźny wulkan na Wyspach Kanaryjskich budzi się do życia. Co grozi Europie i Ameryce?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.