Ninja Simulator. Polacy pozwolą wcielić się w bezszelestnego zabójcę [WIDEO]

08.06.2020 17:08
Ninja Simulator. Polacy pozwolą wcielić się w bezszelestnego zabójcę [WIDEO] Fot. materiały prasowe RockGame

Polska to kraj symulatorami płynący: właśnie dowiedzieliśmy się o nowym tytule, dzięki któremu będziemy mogli siać grozę i śmieć jako ninja, jeden z najgroźniejszych wojowników w historii.

Mit budzącego strach ninja został bardzo mocno zakorzeniony w popkulturze; filmów przedstawiających japońskich zamaskowanych mścicieli powstało bardzo dużo, w każdym z nich można dowiedzieć się, że potrafią oni pojawiać się znikąd, zadać błyskawicznie śmiertelny cios i równie tajemniczo zniknąć.

Ninja Simulator, tak jak chociażby Symulator sekcji zwłok również powstający w naszym kraju, pokaże jak to fascynujące zagadnienie wygląda od kuchni.

Przeczytaj także

Autorzy gdy, studio RockGame, obiecuje postawić przed graczami wiele niemożliwie trudnych wyzwań, które wykonać będzie mógł tylko prawdziwy ninja.

Ninja Simulator tworzony przez Polaków. Opanujcie fach niewidzialnego wojownika?

Twórcy bardzo poetycko opisują klimat Ninja Simulatora:

W słowniku ninji jest ponad 20 słów określających różne rodzaje skradania. Zna on nawet więcej sposobów na pozostawanie niezauważonym przez straże. W grze będziesz musiał użyć ich wszystkich. Do dyspozycji będziesz też mieć bogaty wybór broni ręcznej, która pomoże ci stawić czoła problemom na wiele różnych sposobów.

Jak zapowiadają twórcy, zostanie ninją nie ma być proste, a wykonywanie poszczególnych misji wymagać będzie prawdziwego mistrzostwa i perfekcji. Gra będzie surowo karać za każdy popełniony błąd.

Ninja Simulator powstaje w wersji na komputery PC. Cena ani dokładna data premiery nie została jeszcze podana.

Zobacz także: Polacy tworzą obrazoburczy Symulator papieża. Jest „oparty na faktach” [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.