Pogoda
03.03.2020 12:11

Jaki ojciec, taka córka. North West rapowała na pokazie mody Kanyego Westa

6-letnia córeczka tatusia szuka swojej nowej pasji. Tym razem stanęło na rapie, którego Kanye jest absolutną legendą. North West pojawiła się na pokazie nowej kolekcji ubrań swojego ojca, gdzie zarapowała dla zebranej publiczności.

Kanye West
foto: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Kanye West 2 marca 2020 roku przedstawił w Paryżu swoją 8. linię ubrań z kolekcji Yeezy, robionych we współpracy z Adidasem. Na oficjalnym przedstawieniu "nowego sezonu" pojawiła się cała rodzina Ye, a więc jego żona Kim Kardashian i dzieciaki North, Saint, Chicago i Psalm. Najważniejszą rolę z nich odegrała ich najstarsza córka, North. Dziewczynka pojawiła się bowiem na scenie z modelami i modelkami, gdzie zarapowała swoją własną piosenkę. 

Córka Kanyego Westa zarapowała własną piosenkę

Sam występ przypominał recital w przedszkolu, ale na nieco lepiej przygotowanej scenie. Widać było, że North była na początku zestresowana, ale trema szybko minęła. Wszystko dlatego, że obok niej pojawił się sam Papa Ye, czyli Kanye West. Artysta z uśmiechem patrzył na występ swojej córeczki, a ta nabrała pewności siebie. 

Kanye West
Kanye West
Przeczytaj także Kanye zmieni imię na "Chrześcijanin Geniusz Miliarder Kanye West"?

North West była na tyle pewna swoich umiejętności, że nawet zakończyła performance małym "solo" wokalnym - dziewczynka krzyknęła bowiem niemalże jak rasowy metalowy wokalista. Może córka Kanyego pójdzie w stronę nieco bardziej ekstremalnej muzyki, niż swój ojciec? Zobaczcie występ małej Westówny:

Kanye West przedstawił swoją poprzednią kolekcję Yeezy Season 7 w roku 2018. Jego dyskografię zamyka wydany w 2019 roku album "Jesus is King", a następnie przedstawił ludziom dwie opery -"Nabuchadnezzar" oraz "Mary". 

Kanye West
Kanye West
Przeczytaj także Kanye West pokazał domy dla biednych inspirowane "Gwiezdnymi Wojnami"

Jak Wam się podobał występ North West?

Tagi: Kanye West