Noś się jak na fana „Dragon Ball” przystało! Adidas zaprezentował buty inspirowane słynnym anime

Sergiusz Kurczuk
20.08.2018 14:53
Noś się jak na fana „Dragon Ball” przystało! Adidas zaprezentował buty inspirowane słynnym anime Fot. kadr z serialu Dragon Ball Z, Adidas/East News

Firma Adidas zapowiedziała buty dla fanów serialu „Dragon Ball Z”. Jak wyglądają?

Seria „Dragon Ball” to jedna z pozycji, która na stałe towarzyszyła wychowaniu wielu pokoleń na całym świecie. Widzowie z różnych zakątków planety śledzili losy potężnych wojowników, którzy toczyli spektakularne walki. Jednym z seriali należących do czołówki ulubionych produkcji na podstawie mangi Akiry Toriyamy jest „Dragon Ball Z”. To właśnie tą produkcją postanowili zainspirować się projektanci z firmy Adidas, tworząc specjalną kolekcję butów sportowych. 

Adidasy inspirowane „Dragon Ball Z”

Na razie nie podano oficjalnej informacji dotyczącej premiery nowej linii produktów firmy Adidas, ale w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ukazujące gratkę dla fanów „Dragon Balla”. Przedstawiono dwa modele. Jeden odnosi się oczywiście do głównego bohatera serii, czyli Goku.

Inspirację postacią z anime widać w kolorystyce buta. Dominuje ziemisto-pomarańczowy, ozdobiony dodatkowo niebieskimi akcentami. 

Drugi model oparto na postaci Freezera - swego czasie najpotężniejszym wojowniku Siódmego Wszechświata. 

But nawiązuje do sztucznie wytworzonego kosmity w fioletach i bieli. Pojawia się też różowy dodatek, przypominający charakterystyczny „monokl” w hełmie Freezera. Zaprezentowano również, jak będą wyglądać pudełka na obuwie. 

Na razie nie wiadomo jakie postacie był kanwą do stworzenia pozostałych butów w serii. Według plotek mają to być Komórczak, Bubu, Son Gohan oraz mniej oczywisty bohater - smok Shén Lóng. Są to jednak niepotwierdzone informacje. O dacie wypuczenia butów na rynek Adidas ma poinformować jeszcze w sierpniu 2018 roku. 

Jeśli zamiast mangi i anime wolicie bohaterów zachodniej popkultury, zawsze możecie kupić sobie Conversy inspirowane światem DC lub Vansy dla fanów uniwersum Marvela

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.