Pogoda
05.06.2018 11:50

Noś się jak superbohater! Vans przedstawił kolekcję butów inspirowanych postaciami Marvela

Kto nie chciałby wskoczyć w buty ulubionych superherosów?! Firma Vans swoją najnowszą kolekcją daje tę okazję wszystkim fanom Marvela. 

Marvel - Vans
foto: materiały promocyjne

Superbohaterowie zdominowali ostatnimi czasy popkulturę. Rok 2018 należy do herosów Marvela. Rozpoczęto go kasowym „Black Pantherem”, następnie kina zwojował film „Avengers: Infinity War”, a miesiąc później druga część „Deadpoola”. W lecie pojawi się sequel „Ant-Mana”, natomiast jesień będzie należeć do „Venoma”. Oprócz filmów pojawiło się również sporo seriali: „Legion”„Agenci S.H.I.E.L.D.”, 2 sezon „Jessiki Jones”, a niebawem zobaczymy kontynuacje „Luke'a Cage'a” i „Daredevila”, a także dwa zupełnie nowe produkcje - „New Warriors” i „Cloak and Dagger”. Marvel Comics też ma się świetnie i wprowadza wciąż nowe pomysły na łamy papierowych serii. Firma Vans postanowiła wyjść naprzeciw fanom Marvela i stworzyć linię produktów, które zadowolą każdego geeka. 

Vans - produkty inspirowane bohaterami Marvela

Firma obuwnicza Vans zapowiada zbliżającą się premierę nowych pozycji w swoim asortymencie. Tym razem znalazło się coś specjalnie dla fanów Avengers, Spider-Mana, Deadpoola, Captain Marvel, Hulka, Thora i Black Panthera. Seria będzie zawierać nie tylko tradycyjne tenisówki, ale również klapki z motywem ulubionych komiksowych postaci. Oprócz obuwia pojawi się też plecak dla wszystkich miłośników Carol Danvers. Szczegóły możecie zobaczyć w naszej galerii.

Nowa seria produktów inspirowanych Marvel Comics trafi na półki amerykańskich sklepów już w czerwcu 2018 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy polscy fani Marvela, będą mogli poczuć się jak ulubieni herosi. A jeśli nie jesteście fanami vansów i herosów z Domu Pomysłów, koniecznie zobaczcie trampki Converse dla wszystkich fanów DC Comics.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Deadpool Spider-Man Captain Marvel Marvel Hulk Marvel Comics