Pogoda
17.02.2016 11:33

Nowa ekipa Top Gear przyłapana na planie filmowym

Hobbistyczny operator drona nagrał ekipę filmową Top Gear przygotowującą materiał z udziałem nowego i starego Forda Mustanga na obszarze górskim w Szkocji.

Nowa ekipa Top Gear przyłapana na planie filmowym
foto: kadr z wideo

Keith Bremner podróżował ze swoją żoną, kiedy nagle dostrzegł żółtego Forda Mustanga przejeżdżającego przez most. Niezwłocznie się zatrzymał, wyciągnął swojego drona wyposażonego w kamerę i zaczął filmować.

To, co widział Keith, zapierało dech w piersiach:

"

Pędzili przez most Kylesku w tych fantastycznych Mustangach. Oglądanie tego było czystą przyjemnością. Wszystko nagrałem zdalnie stojąc na parkingu przed mostem, na którym się ścigali. To było niesamowite.  "

Operator drona miał także okazję zamienić parę słów z jednym z prezenterów:

"

Po tym wszystkim Rory wysiadł z samochodu i przywitał się ze mną. To bardzo sympatyczna, przyjazna osoba, która była podekscytowana możliwością porozmawiania. Rozpoznał mojego drona i powiedział, że sam ma takiego. Wspomniał o tym, że podoba mu się tworzenie materiałów z Top Gear. Cały zespół zdawał się dobrze bawić podczas planu filmowego. Wszyscy byli w dobrych nastrojach, ale także było po nich widać, że mają długi dzień za sobą. Oni tam byli na długo przed tym, jak my przyjechaliśmy. "

Tak wyglądają sceny nagrane przez Keitha:

Pierwszy nowy odcinek jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych na świecie – Top Gear – pojawi się na ekranach telewizorów już 8 maja 2016 roku na kanale BBC. W rolach prezenterów występować będą Chris Evans, Sabine Schmitz, Chris Harris, Matt LeBlanc, Eddie Jordan i Rory Reid.

Chris Evans jest znanym angielskim prezenterem, biznesmenem i realizatorem radiowo-telewizyjnym. Sabine Schmitz z kolei zasłynęła w jednym z odcinków Top Gear – pojawiła się w nim jako ekspertka od legendarnego toru Nurburgring Nordschleife. Chris Harris zaś jest znanym w branży motoryzacyjnej dziennikarzem, który w swojej karierze współpracował z licznymi magazynami, a także prowadził własny kanał na YouTube – „Chris Harris on Cars”.

Matt LeBlanc to aktor lepiej znany jako Joey Tribbiani z kultowego serialu „Przyjaciele”, podczas gdy Eddie Jordan jest ekspertem i komentatorem Formuły 1, a także byłym właścicielem i założycielem jednego z zespołów – Jordan Grand Prix, w barwach którego startował Michael Schmmacher. Sam Rory Reid to kolejny dziennikarz motoryzacyjny, wybrany przez BBC po tym, jak przesłał swoją 30-sekundową autoprezentację.

Tagi: Duperele Top Gear