Teoria na temat Pokemonów rozsadza fanom mózgi. Co wymyślili TikTokerzy?

22.03.2021 16:05
Teoria na temat Pokemonów rozsadza fanom mózgi. Co wymyślili TikTokerzy? Fot. PG/Bauergriffin.com/East News

Teorie na temat Pokemonów były, są i pewnie nadal będą jedną z sił, które na bieżąco napędzają markę i sprawiają, że ta staje się jeszcze większa i większa.

Oto teoria na temat Pokemonów, która wywołała pożar na TikToku

TikTok potrafi być przerażającym miejscem. Pokazał to ostatnio po raz kolejny, kiedy wirusowo rozeszła się nowa teoria dotycząca Pokemonów. Ta dotyczyła okoliczności powstania Cubone'a, stworka znanego z powodu noszenia czaszki swoich bliskich na głowię. Według tej nowej teorii, Cubone ma być jedynie... Charmanderem, który nie ma zapalonego ogona.

Polecamy

Wideo udostępnione przez użytkownika "pikachu4president21" (chociaż sama teoria podchodzi od "prof_frags"), zakłada, że Charmander, którego rodzina ginie, stanie się w końcu Cubone'em. Jak słyszymy w wideo:

Charmander wykluwa się z jajka i na miejscu pojawia się Charizard, który podpala jego ogonek. Niestety, jeśli rodzic umrze przed wykluciem się małego Charmandera, to nikt nie może mu podpalić ogonka. Młody po wykluciu spędza czas na płaczu przy zwłokach Charizarda, a potem zakłada na głowę czaszkę zmarłego ojca/matki, kompletując swoją transformację w Cubone'a.

Polecamy

Niestety, ten TikTokowy mit został już obalony w przeszłości tyle razy, że aż trudno uwierzyć, że ludzie się na niego nabierają - już prawie 7 lat temu "pokemonowi youtuberzy" zadali mu kłam:

Jesteśmy jednak prawie pewni, że użytkownicy TikToka, którzy obejrzeli wideo (to ma ponad milion wyświetleń w tejże aplikacji) nie sprawdzą źródła tej teorii i spędzą resztę swojego życia w kłamstwie - dokładnie tak samo jak ci, którzy do dzisiaj wierzą, że używając "Strenght" przy ciężarówce w Vermillion City będą mieli szansę spotkania z Mew.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.