Nowa teoria spiskowa o maseczkach i 5G. Nie uwierzycie, co wymyślili

15.07.2020 10:14
Nowa teoria spiskowa o maseczkach i 5G. Nie uwierzycie, co wymyślili Fot. Shutterstock

Maseczki mają druciki, które są antenami 5G. Tak głosi najnowsza teoria spiskowa, której wyznawcy apelują o wycinanie „zabójczej technologii” i ostrzeganie innych o diabolicznym planie kontrolowania przez rządzących umysłów ludzi stosujących się do zaleceń reżimy sanitarnego w czasie epidemii.

Nie ma chyba takiej rzeczy, która nie przyśniłaby się wyznawcom teorii spiskowych. Pandemia COVID-19 jest dla nich wspaniałą pożywką, jako że pomysłów na to skąd wziął się patogen, dlaczego się pojawił oraz w jakim celu tak naprawdę wprowadzane są takie a nie inne restrykcje zdecydowanie nie brakuje.

O tym, że według jednego z wymysłów koronawirusa SARC-CoV-2 tak naprawdę nie ma, a COVID-19 jest wywoływany przez 5G, już pisaliśmy. Także o tym, że wskutek szerzenia takiej dezinformacji przestraszeni ludzie zaczęli niszczyć maszty bazowe, uważając że walczą o swoje życie.

Przeczytaj także

W sieci coraz częściej można znaleźć nową teorię, która rozkłada całkowicie na łopatki. Według osób „nie dających się ogłupić i czerpiących wiedzę z niezależnych źródeł” znajdujący się w części maseczek drucik to tak naprawdę antena 5G służącą do przekazywania poleceń do mózgu.

Drucik w maseczce to antena 5G. Nowa teoria spiskowa zdobywa ogromną popularność

W sieci pojawia się coraz więcej głosów ostrzegającym przed tym, że rzekomo pod pozorem ograniczania ryzyka zachorowania na COVID-19 zmusza się ludzi do wystawiania się na zgubne według spiskowców działanie 5G.

Powstają nawet filmy, na których oglądający instruowani są do natychmiastowego wycinania „anten 5G” dla swojego dobra.

Rozumowanie wyznawców teorii spiskowych jest proste: skoro wszyscy już poznali się na planowanych szczepionkach na COVID-19 i miniaturowych czipach do zdalnego sterowania mózgiem przez 5G, które mają być razem z nimi wstrzykiwane, rządy postanowiły przyspieszyć program przejęcia kontroli i depopulacji przez umieszczanie odbiorników sieci komórkowych nowej generacji w noszonych na co dzień maseczkach.

Na wszelki wypadek przypominamy: badania naukowców pokazują, że nie ma dowodów na szkodliwość 5G, noszenie maseczki zaś minimalizuje ryzyko zarażenia kogoś, jeśli sami złapaliśmy koronawirusa i przechodzimy COVID-19 bezobjawowo. Drucik zaś pozwala na utrzymanie maseczki blisko twarzy, tak by nie tworzyły się szczeliny, przez które mogłyby przedostać się patogeny.

Zobacz także: Bill Gates chce rozpylać chemtrailsy. Teorie spiskowe były prorocze

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.