Nowe, darmowe VoD z filmami z Hollywood. Możesz już go mieć i o tym nie wiedzieć

Michał Tomaszkiewicz
05.12.2019 13:20
Plex Free to watch|undefined Fot. materiały prasowe Plex

Plex, producent oprogramowania prezentującego domową kolekcję filmów w stylu serwisu VoD, udostępnił za darmo możliwość oglądania hitów filmowych przez sieć. Legalnie i całkiem za darmo.

Im większa kolekcja, tym ciężej nad nią zapanować. Plex to wybawienie dla osób, które dysponują dużą biblioteką filmów i seriali.

Zamiast patrzeć na pudełka na półce lub przeglądając nazwy nadane wykonanym na użytek własny kopiom zapasowym na dyski, można zarządzać kolekcją multimediów wprost z programu Plex. Algorytmy budowały bazę danych, a użytkownik otrzymywał przejrzystą graficznie prezentację, z możliwością obejrzenia okładki, zdjęć z filmów, a także opisu fabuły.

Przeczytaj także

Tak jak w przypadku serwisów VoD, wystarczy wejść we wpis, żeby móc obejrzeć dany film lub odcinek serialu.

Plex przygotował dla użytkowników niespodziankę: w programie pojawiła się nowa zakładka, zatytułowana „Free to Watch”. Mają do niej dostęp wszyscy zalogowani do aplikacji na całym świecie.

Za darmo można oglądać znane i cenione filmy z największych wytwórni Hollywood.

Plex z darmowymi filmami z Hollywood. Wystarczy się zalogować

W katalogu filmów udostępnianych za darmo znajdują się produkcje Metro Goldwyn Mayer (MGM), Lionsgate, Legendary oraz Warner Bros. Łącznie udostępniono tysiące „darmowych filmów, seriali, relacji z zawodów sportów ekstremalnych, filmów dokumentalnych o muzyce, a nawet musicali z Bollywood.

Treści można oglądać za darmo dzięki obecności reklam, które będą wyświetlane nawet użytkowników płatnych kont. Filmy i seriale będę przerywane, żeby je pokazać.

Plex poinformował, że będzie pokazywał około 1/3 spotów, jakie wyświetliłaby podczas emisji danego filmu telewizja kablowa.

Zobacz także: Plexamp – odtwarzacz inspirowany Winampem 

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.