Pogoda
14.11.2017 13:03

Nowy trailer Skyrim VR ujawnia szczegóły dotyczące gry

Twórcy opowiadają o tym, jak wyglądało przenoszenie legendarnego RPG do świata wirtualnej rzeczywistości. 

Nowy trailer Skyrim VR ujawnia szczegóły dotyczące gry
foto: kadr z wideo

Skyrim to jedna z najbardziej uwielbianych gier RPG w dzisiejszych czasach. Osadzona w świecie The Elder Scrolls na dwieście lat po wydarzeniach z Oblivion, od czasu debiutu w 2011 roku po dziś dzień trzyma się mocno na fali, dzięki licznym dodatkom, modom i rozszerzonym wersjom. Teraz wkracza na rynek w zupełnie nowej, VR’owej wersji. Czy będzie to zupełnie nowe doznanie dla graczy czy zwykły chwyt marketingowy?

Twórcy Skyrim z Bethesda Game Studios próbują odpowiedzieć na to pytanie w nowym zwiastunie gry. Oczywiście z naciskiem na pierwszą opcję.

Developerzy opowiadają, czego można spodziewać się po ich grze osadzonej w wirtualnej rzeczywistości i czym wersja VR różni się od oryginału. A według nich, różnice te są warte ponownego zanurzenia się w świecie The Elder Scrolls.

Skyrim VR zadebiutuje na platformie Playstation VR 17 listopada 2017 roku. Na HTC Vive ma pojawić się w 2018 roku. Skyrim (już nie w wersji VR) będzie miał także swoją premierę na Nintendo Switch, której spodziewamy się również 17 listopada 2017. 

Natalia Hluzow
Tagi: News