Pogoda
16.01.2020 11:15

Nowy zwiastun DOOM Eternal pokazuje brutalną rzeź hord piekielnych. Zainteresowani?

DOOM Eternal, nowa odsłona jednej z najsłynniejszych serii gier w historii, trafi na nasze komputery i konsole w marcu 2020 roku. Na dwa miesiące przed premierą twórcy postanowili pokazać, jak krwawej rozgrywki można się spodziewać.

DOOM Eternal
foto: materiały prasowe Bethesdy

Pierwszy DOOM był prawdziwą rewolucją, dzięki której trójwymiarowe środowiska na dobre zawitały do gier. Tytuł wzbudzał w swoich czasach spore kontrowersje ze względu na pokazywanie brutalnej przemocy oraz demoniczną tematykę.

Z perspektywy czasu DOOM 1 wydaje się być grą dla przedszkolaków, szczególnie gdy porówna się ją z akcjami, do jakich dochodzi w DOOM Eternal. Twórcy nie ograniczali swojej wyobraźni, pozwalając zabijać piekielnych przeciwników na wiele kreatywnych sposobów. Fantazja jest niezbędna do przeżycia, gdyż rozprawianie się z demonami w zwarciu gwarantuje bonusy pozwalające odnowić zdrowie lub pancerz.

DOOM Eternal na PGA 2019
DOOM Eternal na PGA 2019
Przeczytaj także DOOM Eternal na PGA 2019: puściliśmy piekło z dymem [PIERWSZE WRAŻENIA]

DOOM Eternal zwiększa znacznie stawkę rozgrywki, jako że nie chodzi już o powstrzymanie zastępów demonów od zniszczenia Ziemi. Nasza planeta została już zaatakowana, a pomóc może jej tylko zemsta absolutna i spalenie piekła.

DOOM Eternal na nowym zwiastunie. Do wyboru wersja oryginalna i z polskim dubbingiem

Gracz wcielający się w głównego bohatera nowego DOOM-a będzie miał pełne ręce roboty.

"

DOOM Eternal wdziera się brutalnie w 2020 rok nowym, pełnym akcji i demonicznej rozwałki zwiastunie. Zobacz nowych przeciwników, jak najeźdźca czy gladiator, obejrzyj nowe zabójstwa chwały, poznaj niszczycielską moc Tygla i bądź świadkiem tego, co id Software przygotowało w najnowszym rozdziale brutalnej sagi o DOOM Slayerze. "

Sądząc po tym, co widać na zwiastunie gry, być może dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w ściereczkę do wycierania krwi z ekranu.

Zwiastun DOOM Eternal można także zobaczyć w oryginalnej, angielskiej wersji językowej:

Gra trafi do graczy w marcu 2020 roku, w DOOM Eternal zagrać będzie można na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. W dalszej perspektywie jest także premiera na Nintendo Switch.

Zobacz także: DOOM Eternal z przedsmakiem w postaci Doom Bone Vodka, czyli wódką z kości 

Która wersja językowa jest lepsza?

Tagi: Gry