Nudzi Cię wyszukiwanie w Google? Przetestuj Mystery Search

Justyna Kierzkowska
09.01.2017 11:41
Nudzi Cię wyszukiwanie w Google? Przetestuj Mystery Search Fot. screen z Mystery Search

Macie wrażenie, że w internecie widzieliście już absolutnie wszystko i dobrze wiecie, jakich wyników można się spodziewać po wpisaniu do wyszukiwarki danego hasła? Jest pewna alternatywa.

Jak co dzień siadacie przed komputerem i na samą myśl o użyciu klawiatury zaczynacie się nudzić. Rozmyślacie coraz częściej o tym, że chcielibyście być czymś zaskoczeni, niczym w filmie science fiction. Tym razem z pomocą przyjdzie właśnie Mystery Search, która zamiast listy linków związanych z wpisanymi przez Was hasłami, pokaże wyniki wyszukiwania poprzedniej osoby korzystającej z wyszukiwarki.

W praktyce oznacza to, że nie będziecie mieć pojęcia o tym, co otrzymacie. Może to być absolutnie wszystko, począwszy od instrukcji dojenia krów, aż po wyjątkowo ciężkie porno i przepis na zupę pomidorowo-cebulową. Dla przykładu - po wpisaniu hasła James Hetfield i kliknięciu „I'm Feeling Very Lucky”...

Mystery Search2 Fot. foto: Mystery Search

...otrzymaliśmy taki wynik.

Mystery Search3 Fot. foto: Mystery Search

Z tego też powodu strona pod żadnym pozorem nie jest przeznaczona dla dzieci i raczej nie należy używać jej w pracy. Jest jednak idealna dla tych, którzy pragną zdać się na ślepy los. Oczywiście, jeśli jednak poszukujecie konkretnych wyników to Mystery Search będzie dla Was całkowicie bezużyteczna...

Wyszukiwarki można użyć TUTAJ.

A co Wam udało się znaleźć dzięki alternatywnej wyszukiwarce?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.