Pogoda
20.01.2020 12:04

Nudził się na lotnisku, więc przejął jeden z monitorów informacyjnych żeby pograć na PS4

Latanie to najszybszy sposób transportu, jaki wymyślił człowiek. Zanim jednak wejdzie się do samolotu, czasem trzeba czekać na lotnisk nawet kilka godzin. Jeden z podróżnych znalazł sposób na poradzenie sobie z nadmiarem czasu.

poczekalnia na lotnisku
foto: Albin Marciniak/East News

Kilkugodzinne bezczynne czekanie na lotnisku potrafi dać się we znaki każdemu. Część z nas radzi sobie, zabierając ze sobą książki do czytania. Pojawia się też pragmatyczne podejście: pasażerowie korzystają z oczekiwania, żeby się zdrzemnąć.

Popularnym wypełnieniem czasu są także gry. Zazwyczaj oczekujący na lot korzystają ze smartfona bądź przenośnej konsoli, żeby uprzyjemnić sobie oczekiwania na wylot.

Wiedźmin 3 na Switchu
Wiedźmin 3 na Switchu
Przeczytaj także Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch zachwyca. Wysyp entuzjastycznych recenzji

Na lotnisku w Portland jeden z pasażerów poszedł o krok dalej. Gdy zaczęło mu się naprawdę nudzić, wyjął z plecaka konsolę PlayStation 4 i podłączył ją sobie do jednego z monitorów informacyjnych.

lotnisko_ps4_02

Nudził się czekają na samolot, przejął monitor informacyjny na lotnisku żeby pograć w grę na PS4

Przejęcie ekranu nie było trudne – wystarczyło wymienić kable HDMI, którymi dostarczano sygnał do wyświetlania. Po kilku chwilach nudzący się mężczyzna uruchomił Apex Legends.

Jego wyczyn szybko został dostrzeżony przez innych pasażerów, którzy powiadomili ochronę lotniska. Ta zareagowała stanowczo, choć bardzo uprzejmie.

Gracz został „uprzejmie poproszony” o odłączenie konsoli od ekranu, by można było wrócić do wyświetlania na nim informacji niezbędnych podróżnym.

Mężczyzna spytał tylko, czy może dokończyć rundę. Na to jednak nie zgodziła się ochrona lotnika, gracz musiał więc poddać toczony pojedynek.

Zobacz także: Pasażer zagrał z obsługą lotniksa w papier, kamień i nożyce przez okno samolotu [WIDEO] 

Co robicie, żeby zabić nudę?