Pogoda
13.05.2019 12:39

Obchody Roku DOOM-a także w Europie. Bethesda zaprasza do DOOM Slayers Club

Czasy się zmieniają, DOOM jest wieczny – tym hasłem Bethesda szykuje nas na premierę DOOM Eternal, nowej odsłony piekielnie popularnego cyklu. W lipcu 2019 roku w grę po raz pierwszy będzie można zagrać przed premierą poza USA – będzie gwiazdą QUAKECON Europe.

DOOM Eternal
foto: materiały prasose

QUAKECON to święto gier Bethesdy – oprócz możliwości osobistego zapoznania się z DOOM Eternal podczas wydarzenia można będzie zaznajomić się także z innymi hitami studia – twórcy chwalą się przede wszystkim pokazywaniem gier Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2, QUAKE Champions, Fallout 76 i The Elder Scrolls Online.

"

W tym roku, po raz pierwszy w historii, Bethesda Softworks urządza „QUAKECON Europe”, który odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2019, w Printworks, w Londynie. Bezpłatne wydarzenie będzie trwało równocześnie z tradycyjnym konwentem w Dallas, w Teksasie. "

Na imprezie pojawi się strefa retro, pokazująca pierwsze części gry DOOM – przebój skończył w 2018 roku 25 lat.

DOOM
DOOM
Przeczytaj także DOOM obchodzi 25. urodziny. Czego mu życzycie?

DOOM Slayers Club – klub z nagrodami dla fanów DOOM-a

Czekający na premierę DOOM Eternal oraz wspominający stare dobre czasy seryjnego eksterminowania demonów w poprzednich wersjach mogą zapisać się do DOOM Slayers Club – założonej przez Bethesdę społeczności pozwalającej na dzielenie się swoimi przeżyciami związanymi z serią gier o samotnym żołnierzu ratującym świat przed inwazją piekieł.

"

DOOM Slayers Club to pierwszy oficjalny fanklub DOOM-a i miejsce, w którym starzy i nowi fani mogą dzielić się pasją, kreatywnością i historiami o gromieniu demonów, które były udziałem społeczności DOOM-a w ostatnich 25 latach. "

Bethesda zarzeka się, że aktywności w ramach kluba ma być co niemiara – a na wyróżniających się członków czekają atrakcyjne nagrody.

Zobacz także: >> "Doom: Annihilation" - zobacz zwiastun nowego filmu na podstawie serii gier <<

Upominek otrzyma każdy zapisujący się – będzie to specjalna skórka DOOM Slayera Zombie do wykorzystania w DOOM Eternal.

Którą grę woleliście?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Doom