Pogoda
03.01.2017 14:18

Obejrzyj teledysk i wesprzyj WOŚP nie ruszając się sprzed komputera

Play udostępnił w serwisie YouTube teledysk z utworem przygotowanym specjalnie z myślą o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie jest to co prawda metal ani rock, ale oglądając go wspieramy zbiórkę WOŚP. Można (a nawet należy) gwałcić przycisk „replay”.

Obejrzyj teledysk i wesprzyj WOŚP nie ruszając się sprzed komputera
foto: materiały prasowe

25. ogólnopolski koncert ludzkiej solidarności w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Relacji z warszawskich koncertów można będzie wysłuchać na antenie Antyradia, a co poniedziałek Jurek Owsiak zaprasza na audycję Zaraz będzie ciemno, prezentującą nagrania zarejestrowane na Najpiękniejszym Festiwalu Świata – Przystanku Woodstock.

W 2017 roku WOŚP zbiera pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wspomóc akcję można jeszcze przed wrzuceniem pieniędzy do puszki woluntariusza podczas finału – wystarczy obejrzeć udostępniony w serwisie YouTube teledysk.

Play zadeklarował, że za każde odegranie wideo przekaże pieniądze na rzecz WOŚP. Jeśli chcecie pomóc – wystarczy obejrzeć teledysk oraz przekazać tę wiadomość swoim znajomym.

Ponowne odtworzenie jest wysoce wskazane – i co najważniejsze, nie trzeba nawet wracać tu, żeby kliknąć przycisk „replay”. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem na odtwarzanym teledysku i wybrać opcję „Odtwarzaj w pętli” – ta opcja została wprowadzona przez serwis YouTube jeszcze w styczniu 2016 roku.

Ile razy obejrzeliście już teledysk?

Twórcą utworu jest Maciek Dąbrowski (Człowiek Warga). W teledysku występują znani z reklam Play Basia Kurdej-Szatan i Maciek Łagodziński oraz poczet polskich youtuberów - Szparagi, Ewa Red Lipstic Monster, Paulina z Mówiąc Inaczej, Blowek, JDabrowsky, Izak i Drollercaster.

Na gościnne występy wpadł Dancing Międzypokoleniowy, którego misją jest łączenie pokoleń, walka z wykluczeniem społecznym seniorów oraz przełamywanie stereotypów związanych postrzeganiem starości.

Pomożecie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet