Pogoda
10.08.2016 14:51

Obrączki łączące z sercem ukochanej osoby

Do tej pory obrączki łączyły pary zakochanych tylko symbolicznie. Dzięki HB Rings możecie w dowolnej chwili cieszyć się każdym uderzeniem serca najważniejszej dla Was osoby.

Obrączki łączące z sercem ukochanej osoby
foto: materiały prasowe

W dość sporej obrączce kryje się ponad 100 elementów, pełniących między innymi funkcję czujnika tętna, modułu Bluetooth czy podświetlenia mrugającego wraz z biciem serca ukochanej osoby.

Dane zebrane przez czujnik wysyłane są do aplikacji (dostępnej w wersji na smartfony z Androidem oraz iPhone’y), która następnie przez internet transmituje je do telefonu partnera, skąd trafiają do jej/jego gadżetu.

TheTouch – producent obrączek – chwali się, że informacje przekazywane są w czasie rzeczywistym. Należy jednak spodziewać się opóźnień – może nie tak dużych, jak w sytuacji przedstawionej na filmie reklamującym działanie HB Rings (w ekstremalnym przypadku pokazanym na wideo na informację zwrotną o pulsie trzebaby czekać ponad 40 minut), ale sięgających kilku sekund.

Żeby zobaczyć, w jakim tempie bije serce partnera życiowego, trzeba po prostu dotknąć powierzchni obrączki. Po chwili potrzebnej na nawiązanie łączności i rozpoczęcie transmisji gadżet zacznie świecić i delikatnie wibrować zgodnie z rytmem rejestrowanych uderzeń serca. 

Osoba „kontrolowana” nie otrzymuje żadnego powiadomienia o tym fakcie, dzięki czemu nie jest rozpraszana jej uwaga. Twórcy HB Rings przygotowali także tryb, w którym obrączka pokazuje bicie serca drugiej połowy samoczynnie w losowych odstępach czasu.

Dostępne są dwie, różniące się wizualnie wersje obrączki. Edycja podstawowa wykonana jest z szafiru i nierdzewnej stali, osoby potrzebujące czegoś bardziej ekskluzywnego mogą pokusić się o model wzbogacony o 18-karatowe złoto.

Obie wersje obrączek są odporne na zarysowania i zanurzenie w wodzie. W pełni naładowany wewnętrzny akumulator pozwala na 160 godzin pracy w trybie oczekiwania lub 14 godzin ciągłego pokazywania bicia serca.

Funkcję ładowarki pełnią pudełka, w których można obrączki przechowywać podczas snu.

HB Rings można kupić tylko do 31 sierpnia 2016 roku na stronie producenta. Łącznie przygotowano 1050 par – 50 złotych i 1000 stalowych. Komplet z królewskim metalem został wyceniony na 2990 dolarów, za zwykłą parę trzeba zapłacić 599 dolarów. W obu przypadkach dostawa jest darmowa.

Jak podobają się Wam pierścienie HB Rings?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety