Pogoda
14.08.2018 13:29

Obsada „Powrotu do przyszłości” na wspólnym zdjęciu po raz pierwszy od 33 lat. Jak zmienili się aktorzy?

Wygląda na to, że twórcy „Powrotu do przyszłości” przewidzieli, jak głowni bohaterowie filmu będą wyglądać w przyszłości. 

Obsada „Powrotu do przyszłości” na wspólnym zdjęciu po raz pierwszy od 33 lat. Jak zmienili się aktorzy?
foto: kadr z filmu Powrót do przyszłości

Serię „Powrotu do przyszłości”, który bez wątpienia można określić miane kultowej. Na trylogii Boba Gale'a i Roberta Zemckisa wychowało się już kilka pokoleń, a wiele elementów z filmów na stałe weszło do popkultury. Ostatnio pojawiły się plotki dotyczące prac na 4. częścią „Powrotu do przyszłości”, które na szczęście okazały się nieprawdą. Co jakiś czas dziennikarze dopytują się gwiazd serii o ewentualny powrót przygód doktora Browna i Marty'ego McFly, ale twórcy zastrzegli sobie, że 3. część ma być finałem całej historii o podróżnikach w czasie. Fani mogą sobie jedynie pomarzyć, w czym pomoże im wspólna fotografia aktorów z głównej obsady serii. 

Aktorzy z „Powrotu do przyszłości” na wspólnym zdjęciu

W drugi weekend sierpnia 2018 doszło do niezwykłego spotkania. Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson i Thomas F. Wilson po raz pierwszy od 33 lat pojawili się w tym samym miejscu, w tym samym czasie. Wiekopomny moment został uwieczniony na zdjęciu, które obiegło internet. Nic dziwnego. Aktorzy wyglądają jak... postacie, w które wcielali się w 2. części „Powrotu do przyszłości”. Zdjęcie na swoim instagramowym profilu umieścił Christopher Lloyd

Jak aktorzy z „Powrotu do przyszłości” wyglądają dzisiaj?

Każdy fan serii na pewno pamięta początek sequela filmu. Marty i doktor Brown przenoszą się 30 lat w przyszłość, by zapobiec rodzinnej katastrofie McFlayów. W wyimaginowanej przyszłości pojawia się wiele elementów, które po latach rzeczywiście stały się codziennością dla osób żyjących w 2015 roku. Ale to nie wszystko. Twórcy filmu przewidzieli... jak za 30 lat będą wyglądali aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów. Przynajmniej jeśli chodzi o Marty'ego i Biffa. Zresztą sami porównajcie.

A co jeśli Robert Zemeckis i Bob Gale naprawdę są w posiadaniu wehikułu czasu? Serię „Powrot do przyszłości” od sierpnia można oglądać na platformie streamingowej Showmax

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Powrót do przyszłości Christopher Lloyd