Pogoda
20.09.2017 12:31

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo od GOG

Polski serwis przygotował niespodziankę dla swoich użytkowników – zupełnie za darmo, bez zobowiązań i bez DRM mogą otrzymać słynną platformówkę Oddworld: Abe's Oddysee. Trzeba się jednak spieszyć.

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo od GOG
foto: materiały prasowe

Prezent przygotowano z okazji uruchomienia wyprzedaży Big Deal Sale – w trwającej do 25 września 2017 roku akcji GOG przygotował obniżki sięgające 95% i chwali się, że tak niskich cen na niektóre tytuły nie było jeszcze nigdy. Ze zniżką można kupić ponad 250 gier.

Zdecydowanie mniej czasu ma się na odebranie darmowego prezentu - Oddworld: Abe's Oddysee można będzie dodać do swojej kolekcji tylko do godz. 15.00 21 września 2017 roku. Wystarczy wejść na stronę sklepu i kliknąć na umieszczony centralnie baner.

Poza promocją Oddworld: Abe's Oddysee jest wyceniany na 20 zł. Jeśli chcecie zobaczyć, czy warto sięgnąć po klasyka, tak wygląda rozgrywka:

W chwil swojej premiery – platformówka trafiła do graczy w 1997 roku – gra została okrzyknięta prawdziwą perełką i zdobywała entuzjastyczne noty. Chwalono przede wszystkim za dopracowaną grafikę i animację oraz – co zdecydowanie ważniejsze – za innowacyjne podejście do rozgrywki oraz klimatyczne, animowane wprowadzenia do poszczególnych etapów gry.

Gracz kieruje ruchami tytułowego Abe’a, którego zadaniem jest uratowanie zniewolonych przedstawicieli swojego gatunku pracujących w zakładzie RuptureFarms usytuowanym w świecie Oddworld. Za wydarzeniami w grze kryje się mroczna tajemnica, dotycząca wprowadzenia nowego rodzaju przysmaku...

Pomożecie Abe'owi?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry