Odludzie: gra survivalowa o rzuceniu tego wszystkiego i pojechaniu w Bieszczady [WIDEO]

19.11.2019 10:45
Odludzie|undefined Fot. matetiały prasowe VeCube

To ma być najbardziej realistyczna gra survivalowa w historii. Studio VeCube pochwaliło się pierwszymi zwiastunem gry Odludzie, w której przyjdzie nam walczyć o przetrwanie w „w samym sercu podkarpackich Bieszczad”. Celem gry ma być opuszczenie głuszy i powrót do cywilizacji.

Sielanka, spokój, przyjemne leżakowanie na łonie natury, luksus wyciszenia. Takie skojarzenia przychodzą do głowy, gdy myślimy o Bieszczadach. Mem o rzuceniu wszystkiego o udaniu się w malownicze ostępy dzikiej natury nie wziął się z niczego.

Jak dowiedli naukowcy, te tereny mają swoje zalety, szczególnie w przypadku apokalipsy lub na przykład inwazji zombi. Bieszczady byłyby według nich ostatnim przyczółkiem cywilizacji i najbezpieczniejszym miejscem w naszym kraju.

Przeczytaj także

Czy jednak przyzwyczajeni do luksusów cywilizacji ludzie będą w stanie podkasać rękawy i przeżyć bez zewnętrznej pomocy? Z takim wyzwaniem można będzie zmierzyć się w polskiej grze Odludzie, która zapowiada się na symulator przetrwania rzucający na graczy całkiem sporo problemów i kłopotów przeszkadzających w dotrwaniu do następnego dnia.

Odludzie. Symulator przetrwania w Bieszczadach

VeCube zapowiada, że Odludzie będzie opowiadać ciekawą historię. Zadaniem graczy będzie nie tylko przeżycie, lecz także dowiedzenie się dlaczego wylądowało się w samym środku bieszczadzkiego piekła raju.

Gracz odwidzi 17 różnych lokacji, walcząc o zdobycie pożywienia, tworząc własne konstrukcje i przedmioty i stając twarzą w twarz z prawowitymi władcami leśnej głuszy. Właśnie taką sytuację przedstawiono na zwiastunie.

W grze Odludzie spotkamy wilki, niedźwiedzie (samiec, samica, młode niedźwiadki), dziki (duże i małe dziki), żubry, żbiki, lisy, rysie, jelenie, zające.

Wśród zapowiadanych atrakcji w grze Odludzie znalazły się także efekty pogodowe, które wpływać mają nie tylko na świat przedstawiony, lecz także na prowadzoną przez gracza postać. Walka o przeżycie w Bieszczadach ma trwać 15-20 godzin; gra zapowiedziana jest wstępnie na trzeci kwartał 2020 roku.

Zobacz także: Selfie z niedźwiedziem – nowa, śmiertelnie niebezpieczna polska moda 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.