Pogoda
11.09.2020 10:45

Ofiara poparzenia odzyskała pewność siebie dzięki Deadpoolowi. Zobacz niesamowity cosplay

Deadpool to obecnie jedna z popularniejszych postaci Marvela. Najemnik pomógł Johnny'emu Quinnowi, który uległ poważnemu wypadkowi odzyskać pewność siebie.

Ryan Reynolds jako Deadpool
foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Chociaż Deadpool jest kojarzony głównie z raczej negatywnymi cechami charakteru i określa się go mianem antybohatera również może popomagać osobom w potrzebie. Jedną z takich osób jest Johnny Quinn, który jakiś czas temu niemal stracił życie w wyniku pożaru domu. Na szczęście został uratowany przez młodszą siostrę. Niestety wypadek pozostawił za sobą poważne skutki. Johnny został dotkliwie poparzony i stracił dłonie. Blizny sprawiły, że stracił wiarę w lepsze życie.

Deadpool - cosplay ofiary poparzenia

Na szczęście na ratunek przyszedł Deadpool. Quinn zauważył, że jego historia w pewien sposób wiąże się z genezą Wade'a Wilsona, zarówno tą komiksową, jak i filmową. Obaj zostali oszpeceni w wyniku sytuacji, która nie do końca zależała od nich i była przy okazji wielką traumą.

Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Przeczytaj także 6-latek uratował życie siostrze. W nagrodę Chris Evans podarował mu tarczę Kapitana Ameryki

Kiedy w kinach pojawiła się seria filmów z Ryanem Reynoldsem w roli głównej chłopak został cosplayerem. Zaczął nosić ikoniczny czarno-czerwony kostium swojego idola. Założył też profil na Instagramie, na którym pokazuje swoje zdjęcia w roli Deadpoola. Dzięki postaci oswoił się ze swoim nowym wyglądem. Postanowił też zacząć trenować szpagat, by zwrócić na siebie uwagę Reynoldsa.

"

Gdyby Ryan Reynolds zobaczył ten post, spełniłoby się moje marzenie! Nauczyłem się robić szpagat tylko na potrzeby tego zdjęcia. Szczerze, Deadpool uczynił mnie o wiele bardziej pewnym siebie. Każdy, kto czytał lub oglądał cokolwiek z Deadpoolem, wie, że jego twarz i ciało są bardzo zmasakrowane. Więc to naturalne, że go cosplayuję. Chciałem być tak autentyczny, jak to tylko możliwe, a to oznaczało pozbycie się maski. Tak łatwo jest ukryć to, kim jestem i wpaść w rozpacz. A Deadpool po prostu sprawia, że nie przejmuję się tymi rzeczami i pokazuję swoje prawdziwe oblicze. To ja i nie wstydzę się tego. Deadpool niczego nie ukrywa i bardzo pomógł mi w podniesieniu poczucia własnej wartości. Muszę, żyć z tym, kim jestem, a cosplayowanie Deadpoola sprawia, że jest to o wiele łatwiejsze. "

Od zamieszczenia powyższego postu minęło trochę czasu, ale zdjęcie w końcu trafiło do Reynoldsa. Aktor odpisał Quinnowi ze swojego oficjalnego profilu. Gwiazdor wyraził swój podziw i przyznał, że w prawdziwym życiu nie jest tak wysportowany jak, cosplayer.

"

Kurna mać, Jadiant. Ten post zrobił mi ROK! Nawet nie umiem opisać, co ten post dla mnie znaczy. Dodatkowo przyznam, że też umiem robić szpagaty... tylko że raz do roku. I dzieje się to tylko na szpitalnym korytarzu. "

Quinn był przeszczęśliwy, że jego marzenie się spełniło. Dzięki odwadze cosplayera nie tylko Deadpool stał się superbohaterem w prawdziwym życiu. Quinn otrzymuje wiele ciepłych słów od osób, które obserwują go na Isntagramie. W dniu pisania tego artykułu 21-latek ma niemal 80 tysięcy followersów. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie inspirował swoją postawą kolejne osoby, które do niedawna pogrążały się w żalu.

Czekasz na "Deadpoola 3"

Gwiazdy „Avengers”, „Star Wars” i „Stranger Things” wspierają dręczonego chłopca
Gwiazdy „Avengers”, „Star Wars” i „Stranger Things” wspierają dręczonego chłopca
Przeczytaj także Gwiazdy „Avengers”, „Star Wars” i „Stranger Things” wspierają dręczonego chłopca

Zobacz też: Przedstawiciele Marvela zgodzili się na wizerunek Iron Mana na nagrobku młodego fana MCU

Tagi: Deadpool Marvel Ryan Reynolds