Oficjalny smartfon „Czarodziejki z Księżyca”

Michał Tomaszkiewicz
12.05.2017 12:28
Oficjalny smartfon „Czarodziejki z Księżyca” Fot. zrzut ekranu

Takiej gratki dla fanów „Czarodziejki z Księżyca” jeszcze nie było – w sprzedaży pojawił się inspirowany serialem smartfon. W komplecie jest także różdżka do selfie.

Takie telefony kupuje się raczej sercem, niż rozumem, fani „Sailor Moon” nie będą jednak rozczarowani. Ubrany w różowa obudowę smartfon to specjalna edycja modelu Meitu M8, który sam w sobie jest całkiem interesujący.

Za ekranem 5,2 cala, pracującym w rozdzielczości 1920x1080 punktów, znajduje się 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X20, pracujący z zegarem 2,1 GHz. Telefon jest ponadto wyposażony w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci na pliki.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Co jednak najważniejsze – w kolorystyce i stylistyce obudowy udało się oddać ducha mangi i anime, które dochowało się w naszym kraju całkiem sporej liczby fanek i fanów.

Meitu podkreśla, że działa w porozumieniu z twórcami „Czarodziejki z Księżyca”, a okejkę projektowi dała sama Naoko Takeuchi -twórczyni „Sailor Moon”.

Meitu specjalizuje się w robieniu sprzętu i aplikacji do selfie – nie inaczej jest w przypadku tego czarodziejskiego modelu. Przedni aparat wyposażony jest nawet w układ stabilizacji optycznej, tak by zapewnić jak najwyższą jakość robionych autoportretów. Oprogramowanie stworzone przez Chińczyków automatycznie podkręci nieco urodę użytkownika.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Genialnym dodatkiem do telefonu jest znana z „Czarodziejki z Księżyca” różdżka, która tym razem pełni nieco mniej magiczną rolę kijka selfie.

Smartfon „Sailor Moon” został wyprodukowany w limitowanej licznie 10 000 egzemplarzy. Cena za sztukę została wyznaczona na około 420 dolarów – o 50 więcej, niż trzeba zapłacić za Meitu M8 w podstawowej wersji wyglądu.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.