Oficjalny zwiastun treści Disney+ trwa ponad 3 godziny

15.10.2019 14:43
Oficjalny zwiastun treści Disney+ trwa ponad 3 godziny Fot. Shutterstock

Mają rozmach. Na miesiąc przed startem platformy VoD Disney+ do sieci trafił zwiastun pokazujący wszystkie filmy i seriale, jakie pojawią się w serwisie. Chronologiczny pokaz tytułów trwa 3 godziny 17 minut.

Disney stał się prawdziwym gigantem. Wytwórnia już dawno przestała koncentrować się na filmach animowanych dla młodych widzów, kreując także obrazy fabularne dla dorosłych.

W portfolio wytwórni znajdują się obecnie „Gwiezdne wojny” i filmy Marvela. To tylko wierzchołek góry lodowej, jako że pełny spis filmów i seriali, które można będzie obejrzeć w Disney+, zawiera ponad 900 pozycji.

Przeczytaj także

Disney postanowił obrazowo pokazać, jak ogromnym archiwum dysponuje. W sieci pojawił się zwiastun szykowanego przez wytwórnię serwisu VoD. Na każdy tytuł poświęcono od kilku do kilkunastu sekund, obejrzenie całego zestawienia zajmie tyle czasu, ile zapoznania się z dwoma średniej długości filmami.

Zwiastun Disney+. Pokazanie wszystkim filmów i seriali trwa ponad 3 godziny

Disney zaprasza potencjalnych subskrybentów swoje serwisu na podróż w czasie. Pokazywane na zwiastunie produkcje zostały uszeregowane chronologicznie, od najstarszych do najnowszych.

Warto pamiętać, że prezentowane treści to tylko początkowe zasoby Disney+. W serwisie można będzie obejrzeć kręcone specjalnie z myślą o VoD seriale z „Gwiezdnych wojen” oraz Marvel Cinematic Universe.

Światowa premiera Disney+ odbędzie się 12 listopada 2019 roku. Disney nie chce jeszcze zdradzić, kiedy serwis będzie dostępny w Polsce.

Zobacz także: Kevin Feige wyjaśnił, w jaki sposób nowe seriale Marvela będą powiązane z kinowymi produkcjami 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.