Oglądali „Tenet” Christopthera Nolana, gdy zawalił się na nich dach. Dwie osoby są ranne w wyniku katastrofy w kinie

02.09.2020 12:57
Oglądali „Tenet” Christopthera Nolana, gdy zawalił się na nich dach. Dwie osoby są ranne w wyniku katastrofy w kinie Fot. . Beata Zawrzel/REPORTER/East News (zdjęcie poglądowe)

„Myśleliśmy, że huk rozwalającego się dachu dochodzi z głośników”. Dwie osoby ranne podczas seansu „Tenet”

W ostatnią niedzielę w jednym z kin w Singapurze doszło do nietypowego wypadku. Oto widzowie, zgromadzeni na sali kinowej kina Shaw Theatres w centrum handlowym Nex, podczas seansu „Tenet”, najnowszego filmu Christophera Nolana, stali się uczestnikami małej katastrofy. Podczas seansu na widzów zawaliła się część dachu.

Przeczytaj także

Na widzów zawalił się dach

Okazało się, że dach nie utrzymał ciężaru wentylatora, który zwyczajnie spadł na grupę kinomanów. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

„Bolało mnie, gdyż część sufity uderzyła mnie w głowę. Moje serce zaczęło bić jak szalone. To było bardzo zaskakujące. Myślałem, że dźwięk rozwalającego się dachu pochodzi z głośników za nami” – powiedział jeden z uczestników zdarzenia, jak podaje portal Variety, cytując materiał z singapurskiego Must Share News.

Przeczytaj także

Dwie osoby przewiezione do szpitala

Jak podał rzecznik prasowy centrum handlowego Nex w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Szybko zostały jednak przewiezione do pobliskiego szpitala, a ich stan jest stabilny.

Badane są przyczyny katastrofy, a kino zostało zamknięte do odwołania.

W komunikacie prasowym placówki, czytamy, że władze centrum handlowego współpracują z odpowiednimi służbami oraz zarządcą budynku w celu określenia przyczyn zdarzenia.

„Naszym priorytetem jest zapewnić jak najlepszą opiekę pokrzywdzonym widzom” – dodano w komunikacie.

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.