Pogoda
24.03.2020 12:43

Olga Kurylenko o swoim stanie zdrowia. Jak dziewczyna Bonda radzi sobie z koronawirusem?

Aktorka Olga Kurylenko jest jedną z gwiazd zarażonych koronawirusem. Dziewczyna Bonda postanowiła podzielić się nowymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia.

Olga Kurylenko
foto: AFP/EAST NEWS

W połowie marca 2020 roku pojawiła się szokująca informacja - Olga Kurylenko była kolejną osobą zarażoną koronawirusem. Aktorka słynąca z filmu "Quantum of Solace" postanowiła jednak zaktualizować swój stan zdrowia.

Koronawirus - Olga Kurylenko wyleczyła się z COVID-19?

Ukraińska gwiazda, która wcieliła się w dziewczynę Bonda w 22. odsłonie przygód tajnego agenta, została zdiagnozowana jako osoba zarażona na koronawirusem. Kurylenko poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziewczyna Bonda również zarażona koronawirusem
Dziewczyna Bonda również zarażona koronawirusem
Przeczytaj także Dziewczyna Bonda również zarażona koronawirusem

Tą samą drogą przekazała radosne wieści. Okazuje się, że organizm gwiazdy "Quantum of Solace" zdołał uporać się z COVID-19. Kurylenko zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi ze swoim synem. 

"

Szczęśliwego Dnia Matki! P.S. Jestem kompletnie zdrowa. Podsumowując: pierwszego tygodnia czułam się bardzo źle. Głównie leżałam w łóżku, spałam, miałam wysoką gorączkę i ból głowy. Drugiego tygodnia gorączka minęła, ale pojawił się lekki kaszel i czułam się bardzo zmęczona. Pod koniec drugiego tygodnia poczułam się całkowicie dobrze. Kaszel prawie całkiem przeszedł, ciągle kaszlałam rano, ale nie pojawiał się w ciągu dnia! Jestem zdrowa! Teraz mogę w końcu cieszyć się tym czasem i myśleć o wielu rzeczach oraz spędzać go z moim synem. "

Okazuje się, że aktorka wyleczyła się z COVID-19 w ciągu 9 dni. Na szczęście jej stan był na tyle bezpieczny, że nie potrzebowała hospitalizacji.

Czy boisz się koronawirusa?

Tom Hanks
Tom Hanks
Przeczytaj także Zdjęcia do filmu o Elvisie Presleyu zawieszone do odwołania. Wpływ na decyzję ma stan zdrowia Toma Hanksa

Nie oznacza to jednak, że teraz jest bezpieczna. Istniały przypadki pacjentów zakażonych koronawirusem, które zdołały się wyleczyć z COVID-19, by po kilku dniach ponownie zachorować na chorobę. Miejmy nadzieję, że z Kurylenko tak się nie stanie i na dobre pozbyła się koronawirusa.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także "Pandemia koronawirusa przyspiesza" - nowe oświadczenie szefa WHO

Na świecie wciąż trwa pandemia COVID-19. W wielu europejskich krajach codziennie umierają setki pacjentów. Śmierci nie powoduje sam wirus, ale jeśli zarażony ma niebezpieczne dla zdrowia choroby towarzyszące i osłabiony organizm, istnieje ryzyko śmierci. Z tego powodu szczególnie powinny na siebie uważać osoby starsze.

Koronawirus
Koronawirus
Przeczytaj także Kolejne zachorowania na COVID-19 w Polsce. Ile mamy zakażonych pacjentów?

Rządy wielu państw świata podjęły kroki mające na celu minimalizowanie epidemii. Należy do nich głównie dobrowolna domowa kwarantanna. W krajach, w których koronawirus zbiera największe żniwo, nieuzasadnione wyjście z domu jest karane mandatem.

Wynik finansowy amerykańskich kin pierwszy raz w historii wyniósł zero
Wynik finansowy amerykańskich kin pierwszy raz w historii wyniósł zero
Przeczytaj także Wynik finansowy amerykańskich kin pierwszy raz w historii wyniósł zero

Zobacz też: 19 najbardziej absurdalnych teorii spiskowych dotyczących koronawirusa

Tagi: Newsy James Bond koronawirus