Ona tańczyła, on się zagapił i prawie zabił motocyklistę

Aleksandra Kopka
20.04.2017 10:26
|center Fot. kadr z wideo

Popisy taneczne przy drodze, prawie doprowadziły do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty.

Dwie nastolatki z Charkowa na Ukrainie, doszły do wniosku iż tańczenie przy drodze będzie świetnym sposobem na zabicie nudy. Żadna z nich nie mogła przewidzieć, że taneczne popisy jednej z nich doprowadzą do tragedii.

Na filmiku, który od kilku dni krąży po sieci, możemy zobaczyć jak jedna z dziewczyn tańczy przy drodze, podczas gdy druga nagrywa ją telefonem. Kiedy słyszy nadjeżdżający motocykl, kieruje swój taniec w jego stronę. Pech chciał że z naprzeciwka wyłania się srebrny sedan usiłujący skręcić w lewo. Do tragedii dochodzi w momencie, gdy kierowca osobówki kieruje swój wzrok na tańczącą dziewczynę.

Z wypadku motocyklista wyszedł z obrażeniami miednicy i nogi.

Takie zdarzenia uświadamiają nam, jak nie wiele trzeba by stworzyć zagrożenie na jezdni. Nie świadoma niczego tańcząca dziewczyna i motocyklista dla którego ten taniec mógł skończyć się tragicznie.

U nas również nie brakuje przypadków gdy nieuwaga prowadzi do wypadku. Choć są też tacy co z zajeżdżania drogi zrobili sobie hobby. 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.