Pogoda
15.05.2019 13:03

OnePlus 7 Pro zawstydzi wielu bywalców siłowni. Wysuwany aparat do selfie potrafi unieść 22 kg [WIDEO]

Coraz więcej producentów stara się pozbyć aparatu do selfie z frontu smartfona – dzięki temu więcej miejsca może zajmować pozbawiony wcięć i dziur ekran, dający większy komfort korzystania z telefonu. OnePlus pokazał właśnie, jak odporne jest rozwiązanie zastosowane w modelu 7 Pro – peryskop do autoportretów.

OnePlus 7 Pro
foto: kadr z wideo

Wojna o jak najwyższe stężenie ekranu w ekranie trwa w najlepsze. Dopiero co pisaliśmy o polskiej premierze Oppo Reno, smartfona z aparatem do selfie wysuwanym na płetwie, a już jesteśmy świadkami premiery następnego telefonu kuszącego klientów pełnym, nieskażonym ekranem.

OnePlus 7 Pro, nowy „zabójca flagowców”, korzysta z rozwiązania, które było już pokazywane przez innych producentów – peryskopu do selfie. Przednia kamerka wysuwa się na żądanie i chowa, gdy nie jest potrzebna.

OnePlus zapewnia, że mechanizm jest w stanie wytrzymać 300 000 takich cykli, co ma przekładać się na ponad 5 lat robienia dziesiątek selfie każdego dnia. Wydaje się jednak, że potencjalni klienci traktują takie informacje z rezerwą – producent postanowił więc pokazać, jak wytrzymały jest wysuwany aparat w OnePlus 7 Pro.

Oppo Reno 10x Zoom
Oppo Reno 10x Zoom
Przeczytaj także Oppo Reno i Oppo Reno 10x Zoom – smartfony z płetwą do selfie

OnePlus 7 Pro – test wytrzymałości wysuwanego aparatu do selfie

Zobaczyć znaczy uwierzyć – dla wszystkich, którzy obawiają się, że przez wysuwane mechanicznie aparaty smartfony będą bardziej podatne na awarie, OnePlus przeprowadził – dosłownie – demonstrację siły.

Na aparacie do selfie OnePlus 7 Pro zawieszono blok ważący 22,3 kg, a próbę jego podniesienia nagrano na wideo.

Jeśli wierzyć własnym oczom – podczas testu mechanizm wysuwania aparatu do selfie w OnePlus 7 Pro nawet się nie spocił. Nie pokazano niestety, czy po sukcesie w rwaniu kamerka w dalszym ciągu działała.

Zobacz także: >> Chińczycy wymyślili smartfona z peryskopem do selfie <<

OnePlus oficjalnie wkracza do Polski – producent ma pierwszego dystrybutora, należy się więc spodziewać, że dostępność smartfonów marki, do tej pory sprowadzanych prywatnie przez fanów, znacznie się zwiększy.

Który sposób osadzania aparatu do selfie najbardziej Wam pasuje?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile