Opuszczony McDonald's z zabawkami z "Parku Jurajskiego" jest hitem internetu

21.09.2021 14:03
Opuszczony McDonald's z zabawkami z "Parku Jurajskiego" jest hitem internetu Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

"Park Jurajski" i "Świat Bobbiego" przeżywały swój boom na początku lat 90. Teraz przeżywają boom ponownie, ponieważ na Alasce znaleziono McDonald's, który sprzedawał zabawki związane z tymi programami.

Opuszczony McDonald's jest hitem internetu

Opuszczona restauracja McDonald's stała się viralem w sieci, kiedy odkryto, że zawierała materiały promocyjne z oryginalnego "Parku Jurajskiego", czy serialu telewizyjnego dla dzieci "Świat Bobbiego". Lokal znajdował się na wyspie Adak, leżącej w archipelagu Aleutian na północnym Pacyfiku. Terytorium należy do Alaski i jest w gruncie rzeczy częścią USA.

Polecamy

Użytkownik Twittera o ksywie Real Jezebelley wrzucił post na temat McDonald's na terenie Adak, w którym podkreślił obecność reklam "Parku Jurajskiego" i "Świata Bobbiego". Fani obydwóch franczyz zwrócili uwagę na placówkę, bo lokal jest dobrą kapsułą czasu z popkulturą lat 90.

Opuszczony MdDonald's na dalekiej alaskańskiej wyspie nadal ma menu ze "Światem Bobbiego" i "Parkiem Jurajskim".

Polecamy

Wyspa Adak jest ciekawym miejscem - przez lata służyła jako baza wojskowa dla amerykańskiej marynarki i armii, aż do momentu zamknięcia jej pod koniec lat 90. Od tamtego czasu została bezpańska i obecnie jest kapsułą czasu dla turystów, którzy mogą tu przyjechać i zobaczyć relikty niemalże zamierzchłych czasów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.