Organek skrytykował Kukiza ze sceny. Zaśpiewał o nim utwór

16.08.2021 13:35
Tomasz Organek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Tomasz Organek wplótł nazwisko Kukiza w tekst swojej piosenki pokazując, jaki ma stosunek do byłego muzyka.

11 sierpnia doszło do głosowania w sprawie projektu nowelizacji tzw. ustawy medialnej, który według opozycji ma zniszczyć TVN. Paweł Kukiz głosował za projektem potocznie zwanym Lex TVN, co odbiło się szerokim echem w sieci. Postawę byłego muzyka ostro skrytykował Panasewicz, natomiast Organek podczas koncertu wplótł nazwisko Kukiza w swój utwór.

Polecamy

Organek skrytykował Kukiza na scenie: "Wszystko można kupić"

Tomasz Organek zagrał na Olsztyn Green Festival i wykonując utwór "Niemiłość" postanowił wpleść nazwisko Kukiza. We fragmencie "są gesty i słowa, nieważna rozmowa, wszystko można kupić i mieć...", Organek dodał "Kukiza też..." i tym samym odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu w Sejmie. 

Polecamy

Projekt PiS nowelizacji tzw. ustawy medialnej zmienia zasady przyznawania koncesji na nadawanie dla mediów, które mają udział kapitału spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wejście w życie przepisów może skutkować sprzedażą TVN-u przez amerykański koncern Discovery.

Lex TVN trafi do Senatu, gdzie większość ma opozycja, która zamierza go odrzucić. Wtedy ustawa wróci ponownie do Sejmu, który by odrzucić senackie weno musi mieć większość bezwzględną.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.