Organizacja charytatywna wynajęła kino, żeby chorzy na raka fani Marvela mogli obejrzeć "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
01.03.2019 11:01
Chris Evans (Avengers: Endgame)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Do premiery "Avengers: Endgame" pozostało już niewiele czasu. Organizacja charytatywna One List One Life wynajęła kino, by umożliwić śmiertelnie chorym obejrzenie filmu Marvela.

Dla wielu fanów Marvela na całym świecie premiera "Avengers: Endgame" będzie prawdopodobnie wielkim wydarzeniem. Dla niektórych może być to jednak jeden z ostatnich seansów w życiu. Mowa o fanach chorych na raka, którzy marzą o tym, by zobaczyć zwieńczenie potyczki Avengers z Thanosem. Nie zawsze to marzenie może się spełnić, szczególnie kiedy pacjent musi być na stałe podłączony do specjalistycznej aparatury. Na szczęście istnieją organizacje charytatywne, które spełniają życzenia chorych osób. Organizacja One List One Life postanowiła powołać do życia specjalny pokaz filmu "Avengers: Endgame".

"Avengers: Endgame" - specjalny pokaz dla chorych widzów

Jak donosi portal CinemaBlend, niebawem odbędzie się pokaz dla widzów cierpiących na nowotwór. Wszystko zaczęło się dzięki pacjentce imieniem Lexi, której marzeniem było spotkanie z jednym z aktorów występujących w filmach Marvel Studios. By spełnić to życzenie, przedstawiciele One List One Life postanowili poprosić o pomoc użytkowników serwisu Reddit. Celem jest rozpowszechnienie informacji w mediach, by któraś z gwiazd MCU ja zauważyła i zdecydowała się wziąć udział w spotkaniu.

Przeczytaj także

Dla gwiazdorów filmów Marvel Studios nie byłby to pierwszy raz. Tom Holland, Chris Hemsworth, Chris Pratt i Tom Hiddleston niejednokrotnie odwiedzali fanów chorych na raka. Robert Downey Jr. jako Tony Stark dostarczył potrzebującemu dziecku protezę ręki. Chris Evans zwrócił uwagę na problem dręczonego przez kolegów chłopca i postanowił zaprosić go na premierę "Avengers: Infinity War".

Pomoc Lexi spowodowała, że organizacja postanowiła wykupić kino, w którym pacjenci onkologii mogliby obejrzeć "Avengers: Endgame". Wynajęto Studio Movie Grill koło Sacramento w Kalifornii. Prawdopodobnie chętnych na pokaz nie zabraknie. Nie wykluczone, że jedna z gwiazd MCU postanowi dołączyć do wydarzenia i wziąć udział w pokazie.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Do premiery 22. filmu Marvel Studios zostało jeszcze trochę czasu. Film trafi do polskich kin 25 kwietnia 2019 roku. Zanim zobaczymy nowe przygody Avengers, cofniemy się w czasie do lat 90. dzięki produkcji pod tytułem "Kapitan Marvel". Pierwsza produkcja o superbohaterce MCU zadebiutuje 8 marca 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy w "Avengers: Endgame" powróci jeden z najgroźniejszych wrogów herosów Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.