Pogoda
26.10.2018 11:36

Origin Access za darmo na tydzień. 150 gier do wyboru dla graczy

150 gier za darmo na tydzień – taką ofertę przygotowało Electronic Arts, zapraszając do tygodniowych testów abonamentu Origin Access. Na graczy czeka między innymi Battlefield 1, Titanfall 2, STAR WARS Battlefront i Mass Effect 3.

Origin Access za darmo na tydzień. 150 gier do wyboru dla graczy
foto: zrzut ekranu

Electronic Arts postanowiło pójść drogą Microsoftu i Sony – producenci konsol w ramach miesięcznego abonamentu oferują graczom dostęp do ciekawych gier bez konieczności ich kupowania.

Origin Access kierowany jest do użytkowników PC – w ramach usługi można otrzymać dostęp do około 150 gier, w tym największych przebojów EA.

Zasady są proste – dopóki płaci się abonament, wynoszący 14,99 zł miesięcznie w wersji BASIC lub 59,90 zł w wersji PREMIER (dającej pełny dostęp do nowości EA), można grać w każdą znajdującą się w usłudze grę.

origin_access_02

Origin Access z tygodniowym darmowym okresem próbnym

EA postanowiło zachęcić graczy do korzystania z usługi umożliwiając im zapoznanie się z Origin Access za darmo – po założeniu nowego konta można grać do woli w obecne w usłudze gry do końca października 2018 roku.

To doskonała okazja, żeby spędzić upojny weekend i ciekawe wieczory z grami, z którymi do tej pory nie miało się kontaktu – na liście 150 tytułów znajdują się największe hity EA, nie powinno być więc problemów ze znalezieniem czegoś interesującego.

Może się za to okazać, że atrakcji będzie zbyt dużo, żeby zdążyć zagrać w nie w ciągu kilku dni – na to najwyraźniej liczy EA, mając nadzieję na wykupienie abonamentu przynajmniej przez część osób, które skorzystają z darmowych testów.

Electronic Arts stara się co miesiąc dodawać do Origin Access nowe gry – chce w ten sposób sprawić, żeby gracze nie zdążyli się znudzić kolekcję i przedłużali subsksypcję.

To jakie macie plany na weekend?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry