Ostatnie koncerty z muzyką z Wiedźmina 3 w Polsce. WILD HUNT LIVE rusza w świat

10.10.2019 10:19
Ostatnie koncerty z muzyką z Wiedźmina 3 w Polsce. WILD HUNT LIVE rusza w świat Fot. Romana Makówka, Antyradio.pl

Percival Schuttenbach ostrzega fanów – koncerty muzyki z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu cieszą się tak dużą popularnością, że zespół zapraszany jest na występy w Europie i na świecie. Może to oznaczać, że trasa WILD HUNT LIVE na dłuższy czas opuści Polskę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest uznawana na całym świecie jako jedna z najlepszych gier wszech czasów. Chwalona jest dojrzała fabuła, skomplikowany i wielowymiarowy świat, doskonale zarysowane postaci oraz muzyka, która doskonale oddaje atmosferę gry CD Projekt RED.

Słowiańskie klimaty zauroczyły zachodnich odbiorców egzotycznością. Polscy gracze zaś pokochali muzykę z Dzikiego Gonu, gdyż swojskie nuty budziły coś miłego w ich duszach.

Mimo, że Wiedźmin 3: Dziki Gon został zaprezentowany w 2015 roku, gra – i muzyka ją ilustrująca – wciąż cieszą się ogromną popularnością. Percival Schuttenbach praktycznie co roku organizuje trasę koncertową WILD HUNT LIVE i spotyka się z coraz większym zainteresowaniem.

Przeczytaj także

Trwającą właśnie trasę, wypełnioną pokazami tańca i akrobatyki, podczas której prezentowane są utwory wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, rozpoczął wyprzedany do ostatniego miejsca koncert w Berlińskiej hali Kesselhaus & Maschinenhaus. Okazał się on niesamowitym sukcesem, wyzwalającym falę zaproszeń na występy w Europie, jak również na całym świecie. Z tego powodu nadchodzące koncerty w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, mogą okazać się ostatnimi w Polsce na dość długi czas.

WILD HUNT LIVE – koncert z muzyką z Wiedźmina 3. Gdzie i kiedy zagra Percival Schuttenbach w 2019 roku?

Fani muzyki z Wiedźmina 3 mają już tylko 3 szanse na usłyszenie towarzyszącym im w grze melodii na żywo. W ramach trasy WILD HUNT LIVE 2019 odbędą się w Polsce koncerty w następujących miastach:

  • Piątek, 11-10-2019 @ 20:00 | Centrum Kultury Zamek, Poznań
  • Niedziela, 13-10-2019 @ 18:00 | Centrum Koncertowe A2, Wrocław
  • Sobota, 19-10-2019 @ 20:00 | Klub B90 Stocznia Gdańska, Gdańsk

Percival zachęca do przyjścia na koncert obiecując wiele atrakcji:

Wachlarz prezentowanej podczas koncertu muzyki jest niezwykle szeroki - widzowie doświadczą zarówno skocznych, porywających do tańca utworów folkowych, granych na historycznych instrumentach ballad, jak i utworów z gatunku ambient, przenoszących słuchaczy w fantastyczny świat inspirowany twórczością A. Sapkowskiego. Każdemu z występów towarzyszy ponadto projekcja filmów i animacji, a wraz z muzykami na scenie zagoszczą aktorzy i akrobaci z legnickiego teatru AVATAR.

Muzykę z Wiedźmina 3 można oczywiście usłyszeć także w samej grze. Dobrym pretekstem do odświeżenia sobie przygód Geralta jest premiera Dzikiego Gonu na konsolę Nintendo Switch.

Zobacz także: Wiedźmin 3 oficjalnie na Switchu. Pierwszy zwiastun, zrzuty ekranu, porównanie grafiki z PS4 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.