Oto darmowe gry na PlayStation na czerwiec 2021 roku. Jest hit z serii "Gwiezdne wojny"

27.05.2021 13:17
Oto darmowe gry na PlayStation na czerwiec 2021 roku. Jest hit z serii "Gwiezdne wojny" Fot. Joeri Mostmans/Shutterstock.com

Nadchodzi koniec miesiąca, więc Sony zaprezentowało listę nowych gier w ramach abonamentu PlayStation Plus. Zobaczcie trzy produkcje, które pobierzecie za darmo w czerwcu 2021 roku.

PlayStation Plus - oto darmowe gry na czerwiec 2021

Docieramy dopiero do połowy roku, a PlayStation Plus już zdążyło zaoferować graczom Final Fantasy 7, Control, czy Battlefield 5. Niestety, nadchodząca oferta na czerwiec 2021 roku nie jest aż tak bardzo ekscytująca, ale z drugiej strony darowanemu koniu nie zagląda się w zęby.

Polecamy

Krótko mówiąc - w czerwcu 2021 roku w ramach abonamentu PlayStation Plus będziemy mogli pobrać gry Star Wars Squadrons, Operation Tango oraz Virtua Fighter 5: Showdown. Oczywiście największym hitem jest w tej grupie Squadrons, czyli gra, która nie ma nawet roku!

Co ciekawe, gry Operation Tango i Virtua Fighter 5: Showdown zostały ogłoszone w tym tygodniu i jeszcze nie zadebiutowały - ich premiera odbędzie się właśnie w ramach abonamentu PlayStation Plus.

Polecamy

Właściciele PlayStation z wykupionym abonamentem Plus będą mogli pobrać Battlefielda V, Stranded Deep, a także Wreckfest (tylko dla użytkowników PS5) jeszcze do 31 maja 2021 roku. Star Wars Squadrons, Operation Tango oraz Virtua Fighter 5: Showdown będą dostępne już od 1 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.