Pogoda
19.08.2019 08:57

Oto font, który pokochają wszyscy fani kotów

Nie musicie się ograniczać do marnych liter i słów, gdy wyrażacie swoje emocje.

Smalls font
materiały prasowe

Korzystanie z własnego fonta to podstawa każdej solidnej firmy. Od Netflixa, przez Samsunga, po Google'a. Każdy z tych konglomeratów ma rozpoznawalną na pierwszy rzut oka czcionkę.

Teraz każdy właściciel kota może się też poszczycić własnym specjalnym fontem. Wszystko dzięki współpracy duńskiego Smalls z Good Type.

Dotąd twórcy czcionek opierali swoje produkty na samych ciałach tych zwierząt. Good Type, którzy stworzyli font, skupili się na tym, w jaki sposób ogony kocie wyrażają ich emocje.

Twórcy tak wyjaśniają ich pracę nad nową czcionką.

"

Gdy koty chcą wyrazić zainteresowanie, ich ogon przybiera kształt haczyka. Użyliśmy tej formy przy okazji tworzenia U i E. A na przykład przy M i O staraliśmy się odwzorować to, w jaki sposób ogony kocie drżą, gdy odczuwają przyjemność. "

Goose
Goose
Przeczytaj także Jak naprawdę wygląda kot z "Kapitan Marvel"? Będziecie mieli koszmary!

Wyraź się kotem

Na świecie jest nadmiar czcionek inspirowanych kotami. Jednak gdy fonty są przemyślane od początku do końca, wydają się automatycznie ciekawsze.

Łatwo jest wykorzystać rysunek kota, który ma formować litery. Trudniej stworzyć przemyślany design liter oparty na zachowaniu tych zwierząt.

sdads

Czcionka ma być dostępna dla osób, które kupią od Smalls ich kocie jedzenie. Prawdopodobnie będzie dołączana jako niespodzianka do niektórych zamówień.

Zamawiacie?

Zobacz także:  Streamerka poiła kota wódką i rzucała nim podczas transmisji. Internet chce wymierzyć sprawiedliwość

Tagi: Duperele