Oto motyw z "Super Mario Bros. 2" zagrany na terminalach płatniczych [WIDEO]

30.07.2020 12:11
Oto motyw z "Super Mario Bros. 2" zagrany na terminalach płatniczych [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Nintendo

Tak, dobrze przeczytaliście - dla dobrego artysty wszystko może być instrumentem. Nawet terminal płatniczy, czyli jedna z najmniej kojarzących się z muzyką rzeczy na świecie.

Kto miał Pegasusa i kartridż z 1000 gier? Nie bójcie się przyznać, wszyscy tu jesteśmy starzy i takie sprzęty pamiętamy. Jedną z najpopularniejszych gier przeznaczoną na konsole-podróbkę był definitywnie "Super Mario Bros. 2", czyli kolorowa i przyjemna platformówka o skaczącym hydrauliku i jego bracie, Luigim.

Super Mario Bros. 2 zagrane na terminalach płatniczych

Produkcja (jak większość tych z Mario w tytule) charakteryzowała się fantastyczną ścieżką dźwiękową. Taką, którą pamięta się do końca życia. Niewątpliwie zapamiętał ją użytkownik YouTube'a o ksywie Device Orchestra, który przygotował cover motywu przewodniego z "Super Mario Bros. 2" na... terminalach płatniczych. Efekt jest fantastyczny i zachęcamy do obejrzenia:

Przeczytaj także

A tak całkowicie na poważnie - Device Orchestra jest piekielnie utalentowanym artystą, który przygotował też m.in. cover "bad guy" Billie Eillish na 7 różnych urządzeniach domowych (m.in. żelazku i dwóch szczoteczkach do zębów). Naprawdę podziwiamy jego kreatywność:

My czekamy też na coś bardziej metalowego z użyciem pilników, piły mechanicznej i kosiarki. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.