Oto sztuczna inteligencja, która powie wam, czy umiecie naśladować Freddiego Mercury'ego

15.11.2019 10:33
freddie queen|undefined Fot. źródło: Materiały Prasowe

FreddieMeter to program, który będzie w stanie ocenić, jak bardzo wasz głos przypomina legendarną skalę Freddiego Mercury'ego.

Google Creative Lab i Google Research stworzyły FreddieMeter przy użyciu nowych modeli uczenia maszynowego. SI przesłuchało tysiące nagrań a capella Freddiego, a także próbek ludzi próbujących śpiewać jak legendarny wokalista.. FreddieMeter jest przeszkolony i zoptymalizowany dla pojedynczych piosenkarzy i działa na komputerach, urządzeniach z Androidem i iPhone'ach.

FreddieMeter oceni czy umiesz śpiewać jak Freddie

YouTube, Google Creative Lab i Google Research, we współpracy z Queen, Universal Music Group i Hollywood Records, opracowały nowy projekt SI o nazwie FreddieMeter.

Przeczytaj także

FreddieMetter został stworzony w celu wsparcia organizacji The Mercury Phoenix Trust. Jest to organizacja charytatywna założona przez Briana Maya, Rogera Taylora i Jima Beach w celu zwiększenia świadomości i funduszy na walkę z HIV / AIDS. W ciągu ostatnich 27 lat fundusz był w stanie opłacić 1,000 projektów w 56 krajach. 

Apka trafia do fanów również na cześć 44. rocznicy pierwszego występu zespołu na żywo „Bohemian Rhapsody”.  I zaledwie chwilę po tym, jak legendarny teledysk do tego utworu przekroczył liczbę miliarda wyświetleń na YouTubie.

FreddieMeter został udostępniony słuchaczom, aby umożliwić fanom z całego świata sprawdzenie, jak ściśle ich śpiew pasuje do głosu legendarnego frontmana Queen, Freddiego Mercury'ego.SI analizuje wysokość, barwę i melodię piosenkarza, aby przypisać im wynik od 0 do 100. 

Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę FM i pochwalicie się swoimi umiejętnościami.

Zobacz także:  Queen pokazał klipy z materiałami fanów. Wśród nich kolaż redaktorki Antyradio.pl

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.