Pogoda
08.05.2018 13:52

Otwarcie salonu Xiaomi w Warszawie bez spektakularnych promocji ze względów bezpieczeństwa

W trosce o bezpieczeństwo klientów podczas otwarcia salonu Xiaomi w Warszawie 12 maja 2018 nie będą organizowane spektakularne promocje. W zamian za to z ofert specjalnych będzie można skorzystać także przez internet.

Xiaomi Mi Store w Arkadii
foto: materiały prasowe

Legendarna walka o karpie w Lidlu była niczym w porównaniu do scen, jakie rozgrywały się podczas otwarcia oficjalnego salon Xiaomi w Krakowie.

Polacy uznali, że jest się o co bić – smartfony Xiaomi Redmi 4X były dostępne za 50 zł za sztukę, podczas gdy ich regularna cena jest ponad 10 razy wyższa. Przed galerią czatował więc tłum, który po otwarciu podwojów obiektu zaczął biec w kierunku sklepu chińskiego producenta, nie zważając za bardzo na tratowanych po drodze.

Tak upiornych scen nie chce widzieć w warszawskiej Arkadii ABC Data, która planuje otwarcie oficjalnego sklepu Mi Store 12 maja 2018 o godzinie 10.00. Samo Xiaomi nie miało nic przeciwko.

"

Sposób zorganizowania promocji z okazji otwarcia Mi Store w Warszawie podyktowany jest troską o komfort i bezpieczeństwo osób, które planują odwiedzić sklep pierwszego dnia działalności. Zamiast oferować produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, ale w symbolicznej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na popularne urządzenia oraz kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w e-sklepie Mi-home.pl. "

Promocje z okazji otwarcia salonu Xiaomi w Warszawie

Z większości ofert specjalnych Xiaomi w dniu otwarcia Mi Store w Arkadii będzie można skorzystać nie wychodząc z domu. Co trzy godziny na stronie Mi-home.pl będą pojawiać się oferty wyprzedaży błyskawicznych – promocje będą startować o godz. 10, 13, 16, 19 i 22. Nie zdradzono jeszcze, jakie urządzenia można będzie kupić w promocyjnych cenach.

Osoby, które zdecydują się odwiedzić sklep w dniu premiery mogą liczyć na nieco więcej. Każdy kupujący otrzyma pamiątkową koszulkę, część z promocji dostępnych będzie tylko na miejscu. Nie zabraknie popularnego Xiaomi Redmi 4X, który będzie do nabycia za 599 zł.

W warszawskim Mi Store prezentowane będą wszystkie urządzenia Xiaomi dostępne w oficjalnej dystrybucji.

Skorzystacie z promocji z okazji otwarcia?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile