Ozzy Osbourne jest gwiazdą gry "Legend of Ozzy". Można w niej latać Ozzym-nietoperzem
02.03.2020 12:55
Ozzy Osbourne jest gwiazdą gry "Legend of Ozzy". Można w niej latać Ozzym-nietoperzem Fot. Allen J. Schaben/Polaris Images/East News

Ozzy Osbourne zaprezentował niedawno album "Ordinary Man", swój pierwszy solowy krążek od ponad 10 lat. Z tej okazji wydano również grę "Legend of Ozzy".

Ozzy Osbourne jest gwiazdą nowej produkcji "Legend of Ozzy", prostej gry przeglądarkowej, w której lata się Ozzym-nietoperzem. Głównym zdaniem graczy jest zbieranie złotych monet, zielonych żyć oraz... kropelek krwi. Jednocześnie należy unikać wilkołaków i innych potwornych stworzeń, które stają nam na drodze.

Ozzy Osbourne gwiazdą nowej gry

Gra jest prosta jak konstrukcja cepa, ale jeżeli wam się nudzi w pracy albo szkole, to spokojnie można nią zabić trochę czasu. W tle "Legend of Ozzy" przygrywa oczywiście najnowszy krążek Księcia Ciemności, a sama produkcja jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej artysty. 

Przeczytaj także

Wydanie tej prostej gierki jest związane z nowym albumem Ozzy'ego, zatytułowanym "Ordinary Man". Krążek ukazał się w sklepach 21 lutego 2020 roku i spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony krytyków (album ma średnią ocen 78/100 na portalu Metacritic). Na albumie gościnnie pojawili się Slash, Duff McKagan, Elton John, a także Post Malone.

Tak prezentuje się tracklista albumu "Ordinary Man":

 1. Straight To Hell (feat. Slash)
 2. All My Life
 3. Goodbye
 4. Ordinary Man (feat. Elton John)
 5. Under The Graveyard
 6. Eat Me
 7. Today Is The End
 8. Scary Little Green Men
 9. Holy For Tonight
 10. It’s A Raid (feat. Post Malone)
 11. Take What You Want (Post Malone feat. Ozzy Osbourne i Travis Scott)
Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.