PES vs Fifa 20 - która gra ma lepszą grafikę [WIDEO]

26.09.2019 10:49
PES vs Fifa 20 - która gra ma lepszą grafikę [WIDEO] Fot. twitter Bleacher Report

Odwieczna wojna fanbojów Pro Evolution Soccer i Fify jest nadal w pełni.

Od kiedy na naszych konsolach zadebiutowało Pro Evolution Soccer, tytuł od Konami zyskał sobie rzeszę wiernych fanów. Gdy PES dopiero raczkował, na rynku tak naprawdę liczyła się tylko FIFA, dlatego gracze witali PESa jako konkurenta, który pobudzi trochę EA Sports do jeszcze solidniejszej pracy nad ich serią. Tak się stało i przez następne lata obie gry walczyły o prymat wśród gamerów. Czasami na czoło wysuwał się PES (jak w latach 06/07), czasami dominowała FIFA (jak w latach między 2013 a 2017). Jednak przez te wszystkie lata oba tytuły miały swoich zagorzałych fanów, którzy nigdy nie zhańbiliby się graniem w konkurencyjną wirtualną piłkę.

Przygotowany przez Bleacher Report filmik na nowo pobudził psychofanów, aby atakowali się na twitterze i wyjaśniali tym po drugiej stronie, dlaczego to ich gra jest genialna, a druga beznadziejna. W naszej redakcji jesteśmy już trochę za starzy na takie kłótnie, ale i tak nie jesteśmy w stanie dojść do zgody, która gra jest lepsza: Fifa czy Pro Evolution Soccer.

Przeczytaj także

Fifa 20 vs Pro Evolution Soccer 2020

Panowie z Bleacher Report postanowili nie skupiać się na gameplayu, trybach gry czy ich zawartości. Postanowili po prostu porównać ze sobą twarze największych gwiazd piłki w obu tytułach. Coś, co wydawało się interesującym nagraniem, wywołało prawdziwą wojnę w komentarzach na Twitterze. Na wideo zobaczymy m.in Cristiano Ronaldo, Neymara czy Mohameda Salah.

Oczywiście powyższe nagranie nie wyjaśniło nam który tytuł lepiej radzi sobie z grafiką. Jedynie doprowadziło do tego, że fani PESa twierdzą, że ich ulubiona gra wygląda lepiej, a fani Fify, że ich. Pro Evo od wielu lat szczyci się tym, że korzystają ze skanów zarówno ciała, jak i twarzy graczy. Ich grafiki mają więc zapewniać idealne odwzorowanie najpopularniejszych piłkarzy. Fifa twierdzi, że PES jest w stanie tylko zachwycać twarzami pojedynczych graczy, podczas gdy gra EA Sports odwzorowuje setki piłkarzy z całego świata.

W redakcji nadal nie doszliśmy do ostatecznych wniosków, która gra jest lepsza. I pewnie nigdy nie dojdziemy, a według was kto jest królem wirtualnej piłki?

Zobacz także:  Afterparty – gra, w której trzeba przepić szatana, żeby wydostać się z piekła

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.