Pacjent z nożem w plecach uciekł ze szpitala, bo chciał wyjść na papierosa

Aleksandra Degórska
28.02.2019 12:51
Pacjent z nożem w plecach uciekł ze szpitala, bo chciał wyjść na papierosa Fot. kadr z wideo

Czy jakoś można skomentować tę sprawę? Jedna z pielęgniarek postanowiła nagrać całe to dziwne zajście.

W szpitalach dochodzi do różnych sytuacji - niejednokrotnie pacjenci wcale nie chcą słuchać lekarzy, nie przestrzegają ich zaleceń i robią wszystko po swojemu. Jednak ta historia jest na tyle absurdalna, że nie wiadomo jak to skomentować... Chyba tylko cud sprawił, że jego stan się nie pogorszył, ale czy ktoś wyciągnie wnioski?

Rosja: Pacjent z nożem w plecach wyszedł ze szpitala, bo chciał zapalić

Trudno uwierzyć w tę sytuację, do której doszło w szpitalu w mieście Zielonodolsk w Rosji. Na oddział trafił 34-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu, który w wyniku domowej sprzeczki został ugodzony nożem w plecy. W momencie, gdy personel szpitala go rozebrał, by przygotować go do zabiegu, mężczyzna postanowił się przewietrzyć i wyjść ze szpitala, żeby zapalić papierosa. Co ciekawe, nie przeszkadzało mu to, że na dworze panował mróz, zaś w plecach nadal tkwił nóż.

Przeczytaj także

Jedna z pielęgniarek nagrała pijanego pacjenta przechadzającego się po korytarzach szpitala. Personel zwracał się do mężczyzny, by wrócił na salę operacyjną, ale nic to nie pomogło. Dopiero, gdy wyszedł na zewnątrz, gdzie panowała temperatura - 10 stopni Celsjusza, jeden z lekarzy namówił go do powrotu do szpitala.

Co ciekawe, rzecznik szpitala poinformował, że pacjent dobrze zniósł operację i jego stan jest stabilny. Dziwne jest jednak to, że wpółnagi mężczyzna z wbitym w plecy nożem spacerował po korytarzach placówki. Wielu internautów uważa, że personel szpitala powinien zostać zwolniony z powodu tego incydentu, bowiem pacjent w każdym momencie mógł się przewrócić i pogłębić ranę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.