Pogoda
13.02.2018 15:24

Paczkomaty rozdają Showmax za darmo

Wystarczy odebrać przesyłkę z paczkomatu, żeby móc cieszyć się miesięcznym darmowym dostępem do serwisu VoD Showmax – trzeba się tylko spieszyć. I to z dwóch powodów.

Paczkomaty rozdają Showmax za darmo
foto: Henryk Borawski, CC BY-SA 4.0

Showmax przekonuje, że promocja to doskonały sposób na przedłużenie walentykowego wieczoru o 30 pełnych filmowych przeżyć dni. Wartość prezentu to 20 zł – tyle wynosi miesięczny abonament.

Showmax za darmo

Jak dostać Showmax za darmo? Pierwszym krokiem jest odebranie przesyłki z paczkomatu – trzeba to zrobić w 48 godzin od chwili otrzymania powiadomienia o dostarczeniu towaru.

To nie jedyny powód do pośpiechu – do wykorzystania jest tylko 20 000 darmowych miesięcznych dostępów. Akcja ich przydzielania rozpoczęła się 12 lutego 2018 roku.

Prezent można odebrać na stronie showmax.inpost.pl – trzeba na niej wpisać 24-cyfrowy numer odebranej paczki i podać adres e-mail, na który ma zostać wysłany kod dostępu. Żeby go wykorzystać, trzeba kliknąć w link otrzymany w wiadomości.

Co ciekawe, darmowy dostęp kumuluje się z okresem testowym dla nowych klientów:

"

Uwaga! Na stronie showmax.com wyświetli się informacja: „Wypróbuj za darmo przez 14 dni”. Nie martw się - to uniwersalny komunikat, przekazywany przez Showmax. W ramach promocji otrzymasz standardowo 14 dni na przetestowanie portalu + 30 dni extra za skorzystanie z naszej promocji. "

Jeśli zastanawiacie się, czy warto skorzystać z promocji, możecie wyrobić sobie zdanie sprawdzając listę lutowych nowości przygotowanych przez Showmax.

Z którego serwisu VoD najchętniej korzystacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet