Paczkomaty rozdają Showmax za darmo

Michał Tomaszkiewicz
13.02.2018 15:24
Paczkomaty rozdają Showmax za darmo Fot. Henryk Borawski, CC BY-SA 4.0

Wystarczy odebrać przesyłkę z paczkomatu, żeby móc cieszyć się miesięcznym darmowym dostępem do serwisu VoD Showmax – trzeba się tylko spieszyć. I to z dwóch powodów.

Showmax przekonuje, że promocja to doskonały sposób na przedłużenie walentykowego wieczoru o 30 pełnych filmowych przeżyć dni. Wartość prezentu to 20 zł – tyle wynosi miesięczny abonament.

Showmax za darmo

Jak dostać Showmax za darmo? Pierwszym krokiem jest odebranie przesyłki z paczkomatu – trzeba to zrobić w 48 godzin od chwili otrzymania powiadomienia o dostarczeniu towaru.

To nie jedyny powód do pośpiechu – do wykorzystania jest tylko 20 000 darmowych miesięcznych dostępów. Akcja ich przydzielania rozpoczęła się 12 lutego 2018 roku.

Prezent można odebrać na stronie showmax.inpost.pl – trzeba na niej wpisać 24-cyfrowy numer odebranej paczki i podać adres e-mail, na który ma zostać wysłany kod dostępu. Żeby go wykorzystać, trzeba kliknąć w link otrzymany w wiadomości.

Co ciekawe, darmowy dostęp kumuluje się z okresem testowym dla nowych klientów:

Uwaga! Na stronie showmax.com wyświetli się informacja: „Wypróbuj za darmo przez 14 dni”. Nie martw się - to uniwersalny komunikat, przekazywany przez Showmax. W ramach promocji otrzymasz standardowo 14 dni na przetestowanie portalu + 30 dni extra za skorzystanie z naszej promocji.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto skorzystać z promocji, możecie wyrobić sobie zdanie sprawdzając listę lutowych nowości przygotowanych przez Showmax.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.