Panasewicz krytykuje Kukiza: "Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty g*oju"

12.08.2021 11:13
Janusz Panasewicz Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Lady Pank ostro skrytykował Pawła Kukiza za poparcie projektu Lex TVN.

11 sierpnia Sejm przegłosował projekt nowelizacji tzw. ustawy medialnej, który według opozycji ma zniszczyć TVN. Wejście w życie przepisu może skutkować sprzedażą stacji przez amerykański koncern Discovery. Początkowo jednak opozycja przegłosowała odroczenie posiedzenia Sejmu. Mimo tego, Marszałek Elżbieta Witek podjęła decyzję o reasumpcji głosowania.

Paweł Kukiz, razem z 2 posłami Kukiz'15 głosowali za projektem potocznie zwanym Lex TVN. Jego decyzja odbiła się szerokim echem w sieci, wiele osób otwarcie krytykuje Kukiza, włącznie z Januszem Panasewiczem, który nie pozostawił na byłym muzyku suchej nitki.

Polecamy

Panasewicz krytykuje Kukiza: "Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty g*oju"

Wokalista Lady Pank i Paweł Kukiz obracali się w jednym, muzycznym środowisku i Panasewicz wyznał we wpisie na Facebooku, że starał się zachowywać dystans do poglądów Kukiza. Jednak sytuacja, która miała miejsce w Sejmie sprawiła, że muzyk Lady Pank odciął się całkowicie od kolegi po fachu:

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które są zniesmaczone postawą Kukiza, m.in. możemy przeczytać: "Dobrze nazywać rzeczy po imieniu…". Pojawiły się również nawiązania do twórczości Kukiza:„Portfel cały wypchany dolarami z Ameryki” już pusty, to trzeba przy korycie się utrzymać

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.