Pandora podjęła współpracę z Marvelem. Zobaczcie biżuterię inspirowaną superbohaterami

17.02.2022 15:22
Pandora podjęła współpracę z Marvelem. Zobaczcie biżuterię inspirowaną superbohaterami Fot. materiały prasowe/Marvel/Pandora

Pandora ogłasiła nową współpracę z Marvel Cinematic Universe. Marki wspólnie stworzyły pierwszą w historii kolekcję biżuterii inspirowaną legendarnymi bohaterami.

Pandora x MARVEL - oto biżuteria inspirowana superbohaterami

Do sprzedaży trafiła seria biżuterii Pandora inspirowana serią filmów o Avengers. Firma zachęca klientów do tego, by odnaleźć nadzieję, poznać historię uniwersum, a także mocną stronę pracy zespołowej.

Polecamy

Jak opowiadają Filippo Ficarelli i Francesco Terzo, dyrektorzy kreatywni Pandory:

Byliśmy zafascynowani odwagą, siłą i wrażliwością Avengers. Bohaterowie zachęcają nas do odnalezienia w sobie siły oraz wskazują, że powinniśmy działać, aby tworzyć świat, który chcemy zobaczyć. Kolekcja jest wyrazem miłości, pasji oraz manifestem wartości. Jest tym, co łączy uniwersum Marvela i Pandorę.

Jak czytamy w oświadczeniu firmy, kolekcja MARVEL x Pandora jest "inspirowana kultowymi postaciami z Marvela, które pokazują wszechświat pełen pasji, marzeń i przygód oraz uczą nas, aby uwierzyć w siebie". 

Polecamy

W kolekcji znajdziemy charmsy, które reprezentują każdego bohatera z drużyny Avengers, a także pierścionki i zawieszki inspirowane postaciami oraz przedmiotami znanymi z kart komiksów i filmów MCU. Nowe elementy z niesamowitą precyzją "odzwierciedlają zarówno ich osobowość, jak i wartości". Współpraca natomiast "łączy w sobie ducha Marvela i kunszt Pandory", która bardzo realistycznie odtworzyła atrybuty i kostiumy bohaterów. 

Ceny produktów wahają się od 169 do 389 złotych. Kolekcja MARVEL x Pandora jest już dostępna w sprzedaży i znajdziecie ją na stronie internetowej sieci.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.